Polecamy [LIVE] Kartka z kalendarza – piosenki i zabawy na wiosnę * Wiosna * Wielkanoc * Dzień Matematyki

rok temu LIVE

Kartka z kalendarza – piosenki i zabawy na wiosnę
* Wiosna * Wielkanoc * Dzień Matematyki

Zapraszamy na przegląd bliżejprzedszkolnych pomysłów na zajęcia i zabawy wiosną w przedszkolu.
• Kartka z kalendarza – piosenki i zabawy na wiosnę, Wielkanoc, Dzień Matematyki
• Konkursy z nagrodami
• Niespodzianki dla uczestników lajwa

Spotkanie poprowadzi Robert Halik – redaktor naczelny miesięcznika Bliżej przedszkola i Goście: Zuzanna Jastrzębska-Krajewska (Pani Zuzia), Dorota Kluska, Miłosz Konarski (Pan Miłosz).

W programie:

• 12 marca obchodzimy Dzień Matematyki. Z tej okazji przedszkolaki w całej Polsce będą świętować dzień, a może nawet tydzień matematycznych zabaw. My jesteśmy przygotowani na długie świętowanie – w Bliżej Przedszkola znajdziesz szereg inspiracji! Propozycje na Dzień Matematyki i nie tylko przedstawi PANI ZUZIA, czyli ZUZANNA JASTRZĘBSKA-KRAJEWSKA.
  • Koszałki-opałki Pana Miłosza, czyli utwory do gimnastyki, zabaw i wygłupów na wiosnę (MIŁOSZ KONARSKI)
  • Sposoby na nudę, czyli piosenki i zabawy, które odmienią zwykły wiosenny dzień (DOROTA KLUSKA)
  • Zabawy sensoryczne na wiosnę
  • Pomysły na Wielkanoc
  • Kilka propozycji w języku angielskim

Będzie merytorycznie – wyjdziecie z tego spotkania z głową pełną pomysłów. Będą też konkursy, nagrody, promocje i niespodzianki dla uczestników spotkania! Nie wyjdziecie z pustymi rękami :)

KIEDY?
7 marca 2023 (wtorek), godz. 19:00-20:15
GDZIE?

Dla chętnych będzie możliwość zakupienia zaświadczenia o udziale w spotkaniu w cenie 19,90 zł (w wersji elektronicznej – PDF). Link do zaświadczenia zostanie podany podczas transmisji.

Dołącz do wydarzenia na FB, by nie zapomnieć o wydarzeniu