Konkurs z okazji Dnia Mamy

Konkurs dodał(a) Joanna Gut-Szwed
miesiąc temu, wyświetleń 383

Dołączone pliki:

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu z okazji Dnia Mamy.

Konkurs przeznaczony jest dla dzieci przedszkolnych w wieku 4-6 lat.

Zasady uczestnictwa:

Do konkursu mogą być zgłoszone 3 prace plastyczne z każdego przedszkola wykonane samodzielnie przez dziecko.

Kryteria oceny prac plastycznych:

? Zgodność z tematem

? Pomysłowość w wykorzystaniu darów Froebla

? Kompozycja pracy

? Oryginalność

? Ogólne wrażenie

? Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie bukietu dla matki z wykorzystaniem darów Froebla. Przygotowany przez dziecko obraz należy sfotografować, wydrukować oraz udostępnić ponownie dziecku, by powstała kartka z życzeniami, którą będzie można przekazać podopiecznym z Domu Samotnej Matki w Lublinie.

? W każdej kartce powinny być umieszczone życzenia ułożone zgodnie z pomysłem dziecka, dedykowane z okazji Dnia Matki (z imieniem autora).

Format pracy: dowolny

Praca musi być opatrzona metryczką: imię i nazwisko dziecka, wiek dziecka oraz imię i nazwisko nauczyciela, nazwa przedszkola, telefon oraz e-mail kontaktowy.

Do prac z danego przedszkola dołączyć należy zbiorczą kartę zgłoszeniową wg wzoru w załączniku.

Termin składania prac do 17 maja 2024 roku.

Prosimy o nadsyłanie prac na podany niżej adres:

im. Marii Jankowskiej

ul. Jana Kochanowskiego 5

z dopiskiem: „Konkurs”

Laureaci konkursu otrzymają dyplomy oraz nagrody.

Wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy.

Rozstrzygnięcie konkursu i rozesłanie nagród oraz dyplomów nastąpi w terminie do 24 maja 2024 roku, zaś przekazanie kartek podopiecznym Domu Samotnej Matki – do 30 maja.

Dodatkowych informacji udzielają koordynatorki konkursu:

Joanna Gut-Szwed: joanna.gut-szwed@p3.lublin.eu

Agnieszka Miciuła-Kozak: agnieszka.miciula-kozak@p3.lublin.eu