Czas wesoło płynie w przedszkolnej krainie

Konkurs dodał(a) Joanna Skrzyńska-Kudełka
miesiąc temu, wyświetleń 198

Dołączone pliki:

Cele konkursu:

- rozbudzenie wrażliwości artystycznej dzieci,

- kształtowanie właściwego stosunku do przedszkola,

- ukazywanie różnorodności zajęć i aktywności w placówkach przedszkolnych;

- przedstawienie ulubionych przez dzieci form spędzania czasu w instytucjach edukacyjnych.

ADRESACI KONKURSU:

1. Konkurs skierowany jest do wychowanków przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w wieku 5-6 lat. Prace będą ocenianie w dwóch kategoriach wiekowych;
  2. Obie kategorie wiekowe będą oceniane oddzielnie.
  3. Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie pracy plastycznej powiązanej z tematem konkursu.
  4. Technika wykonania prac dowolna, płaska (bez materiałów sypkich i plasteliny), format A3, A4.
  5. Do konkursu należy zgłaszać wyłącznie prace indywidualne (prace zbiorowe nie będą oceniane) po 2 z każdej grupy wiekowej.
  6. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest nadesłanie pod wskazany adres pracy plastycznej wraz z oświadczeniami rodziców - załączniki (poniżej).
  7. Każda praca powinna posiadać metryczkę zawierającą imię i nazwisko dziecka, wiek, nazwę i dokładny adres placówki, telefon kontaktowy, adres e-mail, imię i nazwisko opiekuna artystycznego, tytuł pracy, do pracy należy dołączyć zgodę rodzica z czytelnym podpisem na przetwarzanie danych osobowych
  8. Prace nadesłane na konkurs przechodzą na własność organizatora. Organizator zastrzega sobie prawo do bezpłatnej ekspozycji prac i promocji w celach propagowania idei konkursu bez wypłacania honorariów autorskich.

Termin: 2024-05-24
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski