Konkurs Fotograficzny "Piękno Wiosny."

Konkurs dodał(a) Urszula Bieryt
miesiąc temu, wyświetleń 493

Cele konkursu:

• Rozwijanie i kształtowanie wyobraźni dziecka
  • Rozwijanie wśród dzieci wrażliwości na piękno przyrody
  • Zmotywowanie dzieci do tropienia i poszukiwania pierwszych oznak wiosny.
  • Zainteresowanie dzieci prowadzeniem obserwacji przyrodniczych.

Regulamin konkursu:

1. Uczestnikami konkursu mogą być dzieci w wieku 3-6 lat wraz z rodzicami bądź opiekunami.
  2. Konkurs polega na wykonaniu fotografii przedstawiającej dziecko i ślady budzącej się wiosny.
  3. Format zdjęcia: Minimalny format zdjęcia 15/21 i większe
  4. Każda praca powinna na odwrocie zawierać następujące informacje:
  • Imię i nazwisko dziecka biorącego udział w konkursie
  • Wiek dziecka
  • Tytuł zdjęcia
  • Nazwę i adres przedszkola, do którego uczęszcza dziecko. Numer kontaktowy.

5.Zdjęcia nadsyłamy na adres:

Niepubliczne Przedszkole "Słowiczek"

Jazowsko 410, 33-389 Jazowsko

z dopiskiem: Konkurs Fotograficzny.

6. Termin składania prac do 30 kwietnia 2024 r.

7. Ogłoszenie konkursu nastąpi 10 maja 2024 r. na stronie internetowej fb naszego przedszkola

8. Konkurs oceni powołana komisja, która wyłoni zwycięzców.

9. Kryteria oceny:

• Zgodność z tematem konkursu
  • Walory przyrodnicze i estetyczne
  • Oryginalność sposobu wykonania zdjęcia
  • Dobór miejsca

10. Dla zwycięzców konkursu przewidziane są nagrody rzeczowe. Pozostali uczestnicy otrzymają dyplomy.

11. Prace konkursowe będą wyeksponowane u Organizatora konkursu oraz na terenie Gminnej Biblioteki Publicznej w                   Jazowsku

12. Przystępując do konkursu uczestnik zapewnia, że posiada pełnię praw autorskich do zgłoszonej pracy, zgłoszone

prace zostały wykonane osobiście przez uczestnika (opiekuna) i nie kopiuje fotografii stworzonych przez inne osoby, nie narusza praw autorskich osób trzecich.

13. Udział w konkursie jest równoznacznym z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych uczestnika oraz                  publikację prac w wyżej wymienionych miejscach.

14. Prace przechodzą na własność organizatora konkursu.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO KONKURSU I ŻYCZYMY POWODZENIA :-)

Termin: 2024-04-30
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski