Ogólnopolski Konkurs Tańca JUST DANCE II edycja

Konkurs dodał(a) Marta Rejman
3 miesiące temu, wyświetleń 1164

REGULAMIN OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU TAŃCA  „JUST DANCE” 2024:

? 1

CELE KONKURSU

• popularyzacja różnych form ruchowo-tanecznych wśród dzieci;

• rozwijanie wrażliwości artystycznej dzieci;

• wyzwalanie radości obcowania z muzyką;

• rozwijanie ekspresji ruchowej;

• budzenie wiary we własne zdolności i możliwości, poznanie i odkrycie talentów.

? 2

ORGANIZATOR

1. Organizatorem Turnieju Tańca on-line „Just Dance” jest:

Niepubliczne Przedszkole Ekologiczno-Sportowe „Jedyneczka” w Elblągu

1. Adres organizatora:

ul. Nowogródzka 7

1. Koordynator konkursu:

mgr Marta Rejman, mgr Martyna Zaroda

e-mail: martarejmanoffice@gmail.com

tel.: 508-242-586, 665-386-812

? 3

ZAŁOŻENIA ORGANIZACYJNE

1. Ogólnopolski Konkurs Tańca „JUST DANCE” polega na przygotowaniu i zaprezentowaniu przez zespoły/grupy taneczne dowolnego układu choreograficznego w wybranych kategoriach wiekowych (3-4- latki, 5-7- latki) oraz kategoriach/formach tanecznych (taniec do utworów klasycznych, pozostałe formy tańca).

2. Każde przedszkole może zgłosić maksymalnie jeden zespół/grupę taneczną w każdej kategorii (np. jeden zespół w kategorii taniec do utworów klasycznych oraz drugi zespół w kategorii inne formy tańca).

3. Grupa/zespół taneczny powinien liczyć od 5 do (maksymalnie) 15 dzieci.

4. Forma realizacji zadania konkursowego: nagranie filmiku z występem uczestników i wysłanie go na adres e-mail: martarejmanoffice@gmail.com, lub udostępnienie linku do nagrania (np. na Dysku Google).

5. Czas trwania układu nie może przekroczyć 10 minut.

6. Udział w konkursie jest bezpłatny.

? 4

UCZESTNICY KONKURSU

1. W konkursie mogą wziąć udział dzieci w wieku 3-7 lat uczęszczające do przedszkoli na terenie całej Polski, które zgłosiły swój udział do Konkursu w sposób określony w Regulaminie.

? 5

ZGŁOSZENIA

1. Zgłoszenia konkursowe trwają od 20 stycznia 2024r. do 20 kwietnia 2024r.

2. Rozstrzygnięcie konkursu oraz podanie do publicznej wiadomości wyników konkursu nastąpi dnia 29 maja 2024r.

3. Przedszkola mogą przystąpić do udziału w Konkursie  Tanecznym „JJUST DANCE” poprzez wypełnienie oraz przesłanie dokumentów na adres e-mail:

martarejmanoffice@gmail.com

do 20 kwietnia 2024r.

• formularza zgłoszeniowego (załącznik 1)

• zgód na publikację wizerunku uczestników konkursu (załącznik 2)

• klauzuli RODO (załącznik 3)

? 6

KRYTERIA OCENY

1. Oceny występów konkursowych dokona komisja konkursowa.

2. Prezentacje taneczne będą oceniane na podstawie kryteriów: pomysł taneczny/układ choreograficzny, estetyka i dobór strojów, ogólny wyraz artystyczny.

3. Nagrodę publiczności otrzyma przedszkole z największą liczbą polubień filmiku na stronie konkursowej na portalu społecznościowym Facebook https://www.facebook.com/profile.php?id=61555832150980

? 7

1. Komisja konkursowa przyzna:

• I, II, III miejsce w kategorii 3-4- latki taniec do utworów klasycznych

• I, II, III miejsce w kategorii 3-4- latki inne formy tańca

• I, II, III miejsce w kategorii 5-7- latki taniec do utworów klasycznych

• I, II, III miejsce w kategorii 5-7- latki inne formy tańca

1. Nagrodę publiczności otrzyma przedszkole z największą liczbą polubień filmiku na portalu Facebook.

2. Ogłoszenie wyników nastąpi 29 kwietnia 2024r.

3. Nagrody rzeczowe zostaną wysłane pocztą (I, II, III miejsce oraz nagroda publiczności); dyplomy dla wszystkich uczestników zostaną rozesłane na podany w zgłoszeniu adres e-mail.

Termin: 2024-04-20
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski