?ŚWIĄTECZNA OZDOBA? WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY DLA DZIECI

Konkurs dodał(a) Natalia Liminowicz
8 miesięcy temu, wyświetleń 356

Przedszkole Nr 3 SPECJALNE
w ZAMOŚCIU serdecznie zaprasza wszystkie przedszkola z województwa lubelskiego do udziału w konkursie plastycznym

„ŚWIĄTECZNA OZDOBA”

WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY DLA DZIECI

Informacje szczegółowe: Organizatorem konkursu plastycznego skierowanego do dzieci od 3-6 lat jest Przedszkole NR 3 SPECJALNE W ZAMOSCIU.

Celem konkursu: jest propagowanie tradycji związanej ze świętami bożonarodzeniowymi, a także pobudzanie wyobraźni oraz inwencji twórczej dziecka.

Konkurs polega na wykonaniu ozdoby choinkowej: technika dowolna, forma dowolna – dopuszczalne bombki, łańcuchy, figurki, itp. Można użyć wszystkiego co podpowie wyobraźnia np.: bibułki, słomy, kolorowego papieru, orzechów, szyszek, makaronu, piernika, ziaren zbóż itp. Paca konkursowa musi zawierać przymocowaną czytelną metryczkę:
- imię i nazwisko autora,

- wiek autora,

- adres i telefon placówki,

- e- mail placówki,

- imię i nazwisko nauczyciela kierującego do konkursu prac.

Przy ocenie prac będą brane pod uwagę następujące kryteria:
1. Wkład dziecka w wykonaną pracę.
2. Oryginalny pomysł.
3. Estetykę wykonania pracy.

Świąteczna ozdoba nie może być kupiona, ale własnoręcznie wykonana. Rozstrzygnięcie konkursu, wręczenie nagród (dla trzech pierwszych miejsc) nastąpi 15 grudnia 2023 roku. Ponadto wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie internetowej oraz facebooku placówki.

Termin składania prac: 11 grudnia 2023 r.  (poniedziałek)

Adres placówki:

PRZEDSZKOLE NR 3 SPECJALNE W ZAMOŚCIU