Międzynarodowy konkurs pt. Ubranko dla lalki-VII EDYCJA

Konkurs dodał(a) Anna Jabłońska-Pajor
rok temu, wyświetleń 1073

VII Międzynarodowy konkurs „Ubranko dla lalki”

Organizatorzy: Przedszkole nr 16 z Oddziałami Integracyjnymi w Mysłowicach

Odpowiedzialni nauczyciele: Anna Jabłońska-Pajor, Aleksandra Kowalczyk, Agnieszka Nowak

Cele konkursu:

Celem konkursu jest rozwijanie umiejętności, wyobraźni dziecięcej oraz prezentowanie talentów plastycznych dzieci.

Warunki uczestnictwa i program:

1. Adresaci konkursu.
Konkurs adresowany jest do nauczycieli przedszkoli, rodziców i dzieci w wieku przedszkolnym.

2. Termin składania prac: do 31.03.2023 r. na adres przedszkola z dopiskiem konkurs „Ubranko dla lalki” lub osobiście do kancelarii przedszkola.

3. Zasady konkursu:

- do konkursu można zgłosić wyłącznie prace indywidualne (mogą to być maksymalnie 3 projekty od jednego dziecka);

- dziecko jest projektantem ubranka, wykonawcą nauczyciel lub rodzice

- praca powinna być wykonana w wielkości pasującej na lalkę Barbie.

- wszystkie dostarczone prace powinny zawierać metryczkę: tytuł pracy, imię i nazwisko autora, wiek, nazwę placówki, nazwisko wykonawcy dzieła (adres, numer telefonu i e-mail);
- organizator zastrzega sobie prawo do wyłączenia z udziału w konkursie prac nie spełniających wyżej wymienionych wymagań.

4. O wynikach zadecyduje jury powołane przez organizatora konkursu.

Jury oceniać będzie:
- pomysłowość i jakość wykonanej pracy.

5. Prace nadesłane na konkurs pozostaną własnością organizatora i nie będą zwracane. Prace niezgodne z regulaminem oraz zniszczone w wyniku niewłaściwego pakowania nie będą brane pod uwagę. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia prac w czasie doręczania.

6. Ogłoszenie wyników konkursu.

Laureaci konkursu zostaną powiadomieni o przyznaniu nagród telefonicznie lub e-mailem przez Organizatora.

Lista osób nagrodzonych opublikowana 4.04.2023 r. zostanie na stronie internetowej Organizatora oraz Bliżej Przedszkola.

7. Zwycięskie prace zostaną wyeksponowane na wystawie pokonkursowej w siedzibie Organizatora.

8. Nadesłanie prac jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu i wyrażeniem zgody przez uczestników na przetwarzanie danych osobowych przez organizatora dla potrzeb konkursu (Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. Dz. U. Nr 133, poz. 833, z późn. zm) oraz  wszelkiego typu publikacji.

9. Dyplomy i podziękowania dla laureatów konkursu zostaną wysłane mailem.

Zgłoszenia: Prace konkursowe prosimy przesyłać na adres:

Przedszkole nr 16 z Oddziałami Integracyjnymi
ul. Franciszka Kawy 4

Dodatkowe informacje:

Przedszkole Nr 16 z Oddziałami Integracyjnymi
Franciszka Kawy 4

FORMULARZ ZGŁOSZENIA

udziału w VII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Ubranko dla lalki”

Organizator Konkursu – Przedszkole nr 16 z Oddziałami Integracyjnymi w Mysłowicach

Imię i Nazwisko uczestnika

Wiek

Adres przedszkola

Nauczyciel kierujący pracę - imię, nazwisko, mail, telefon

Oświadczam, że wyrażam zgodę na udział mojego dziecka w VII Międzynarodowym  Konkursie Plastycznym „Ubranko dla lalki”.

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie i udostępnianie danych osobowych mojego dziecka na potrzeby przeprowadzenia oraz promocji konkursu (przez promocję rozumie się umieszczenie fragmentów lub całości pracy w mediach np. na stronie internetowej Organizatora) zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922 z późniejszymi zmianami). Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z Regulaminem Konkursu.

/data i miejscowość/

/podpis rodzica/opiekuna prawnego uczestnika/