Konkurs plastyczny "JESTEM POLAKIEM - EKO PRZEDSZKOLAKIEM"

Konkurs dodał(a) JOANNA MALEJKA

Przedszkole nr 8 "Krasnala Hałabały" w Czerwionce - Leszczynach serdecznie zaprasza do wzięcia udziału
w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym

"JESTEM POLAKIEM - EKO PRZEDSZKOLAKIEM"

Cele konkursu:

- Kształtowanie postaw patriotycznych;
- Poszerzanie wiedzy na temat ekologii i recyclingu wśród dzieci;
- Wzbogacenie warsztatu plastycznego i rozwijanie różnorodnych form i technik plastycznych;
- Rozwijanie twórczej aktywności dzieci;
- Promowanie twórczości dziecięcej;

Regulamin konkursu:

1. Konkurs adresowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym (3-6 lat).

2. Format pracy: A4 lub A3.

3. Technika wykonania – dowolna z zachowaniem formy płaskiej.

4. Każde przedszkole może zgłosić maksymalnie 2 prace indywidualne.

5. Do pracy konkursowej należy dołączyć metryczkę przygotowaną w formie komputerowej(załącznik 3):

• IMIĘ I NAZWISKO DZIECKA
  • WIEK DZIECKA
  • NAZWA I ADRES PRZEDSZKOLA
  • IMIĘ I NAZWISKO NAUCZYCIELA
  • ADRES E-MAIL NAUCZYCIELA

6. Nadesłane prace będą oceniane w dwóch kategoriach wiekowych 3-4-latki oraz 5-6-latki. W każdej kategorii zostaną przyznane nagrody za zajęcie I, II i III miejsca. Oceny prac dokona powołane niezależne jury.

7. Konkurs odbywa się drogą internetową. Uczestnicy przesyłają zdjęcia prac konkursowych na adres:

p8krasnalhalabala@gmail.com

8. Prace oraz Oświadczenie Dyrektora Przedszkola(załącznik 1), należy przesłać do 11.06.2021 r.

9. Konkurs zostanie rozstrzygnięty do dnia 18.06.2021 r., a wyniki zostaną opublikowane na stronie internetowej www.blizejprzedszkola.pl oraz wysłane na adres mailowy opiekuna.

10. Nauczyciel pod kierunkiem, którego została stworzona praca plastyczna otrzyma podziękowanie na podany adres e-mailowy.

11. Dyplomy i nagrody dla zwycięzców zostaną przesłane pocztą.

12. Wszelkie pytania prosimy kierować do organizatora konkursu na adres e - mail:   p8krasnalhalabala@gmail.com

13. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wypełnienie oświadczenia dyrektora przedszkola oraz zgody rodzica(załącznik 2) na udział dziecka w konkursie i wysłanie ich wraz z pracą plastyczna.

Termin: 2021-06-11
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski
Uczestnicy: Dzieci

Przedszkole nr 8 "Krasnala Hałabały"