Toruński "Konkurs Piosenek Ludowych"

Konkurs dodał(a) Edyta Świtała

Przedszkole Niepubliczne Gucio Integracyjne w Toruniu

zaprasza

dzieci z przedszkoli w całym Toruniu do udziału w toruńskim

„Konkursie Piosenek Ludowych”

Postanowienia ogólne

1. Organizatorem konkursu jest

Przedszkole Niepubliczne

Gucio Integracyjne, ul. Poznańska 49, 87-100 Toruń

e-mail: pnguciointegracyjne@wp.pl

2. Konkurs przeprowadzony będzie w Przedszkolu Niepublicznym Gucio Integracyjne w Toruniu

3. Dokonanie zgłoszenia konkursowego zgodnie z zasadami niniejszego Regulaminu jest równoznaczne z wyrażeniem woli respektowania warunków tego Regulaminu oraz wszelkich decyzji podejmowanych przez Organizatora w związku z przebiegiem i rozstrzygnięciem Konkursu.

4. Dokonując zgłoszenia wyrażają państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych. (załącznik nr 1 – powinien być dostarczony)

5. Prace przesłane przechodzą na własność organizatora.

II. Cel Konkursu

Celem konkursu jest wzmacnianie samooceny dziecka, propagowanie kultury ludowej rozbudzanie i kształtowanie wyobraźni muzycznej dziecka. Rozwijanie kreatywności nauczycieli.

Harmonogram Konkursu

17.05.2021 – Rozpoczęcie Konkursu

07.06.2021 – Ostateczne przyjmowanie prac konkursowych.

11-16.06.2021 – Rozstrzygnięcie konkursu oraz rozesłanie dyplomów i nagród.

IV. Uczestnictwo w Konkursie
1. W konkursie mogą wziąć udział dzieci z przedszkoli z całego Torunia, również dzieci mające trudności z mową i komunikacją.

2. Piosenka musi mieć charakter ludowy, może być wykonana indywidualnie lub grupowo (maksymalnie 5 osób w grupie). Może być wykonana wspólnie z nauczycielem, może być wspomagana (Mówik, rysunki, piktogramy, gesty itp.)

3. Zgłoszenie konkursowe (załącznik nr 1 ) powinno zawierać:
- imię i nazwisko dziecka /dzieci
- wiek

- tytuł piosenki

- nazwę i adres placówki

- imię i nazwisko nauczyciela, pod którego opieką wykonano pracę.

- podpisane zgody na przetwarzanie danych osobowych

- podpisane zgody na umieszczenie filmików z piosenkami na stronie facebook Przedszkola Gucio

4. Piosenka wraz ze zgłoszeniem powinna być dostarczona najpoźniej do 7.06.2021 r. poprzez maila, wetransfer lub messangera fb przedszkola:

pnguciointegracyjne@wp.pl

5. W rozstrzygnięciu Konkursu wezmą udział wyłącznie prace zgodne z niniejszym Regulaminem.

6. Osoba odpowiedzialna za konkurs – oligofrenopedagog, terapeuta Edyta Świtała tel.505643433, pnguciointegracyjne@wp.pl

V. Rozstrzygnięcie Konkursu

1. Rozstrzygnięcie nastąpi w Przedszkolu Niepublicznym Gucio Integracyjne w Toruniu, po obejrzeniu piosenek przez jury.

2. O nagrodzonych piosenkach poinformujemy e-mailem

3. Organizator przewiduje nagrody rzeczowe za 3 pierwsze miejsca oraz dyplomy za udział wysłane droga elektroniczną.

Termin: 2021-06-07
Zasięg konkursu: Konkurs regionalny