Ogólnopolski konkurs plastyczny "NAJPIĘKNIEJSZA PANI WIOSNA"

Konkurs dodał(a) Aleksandra Dziadkowiec

Oddział przedszkolny Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Gaju

Zaprasza do udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym dla dzieci w wieku 4-5 lat.

Cele konkursu:

- rozwijanie i kształtowanie wyobraźni plastycznej dzieci, inspirowanej aktualną porą roku,

- rozwijanie umiejętności wypowiadania się w różnych technikach plastycznych,

- prezentacja i popularyzacja dziecięcej twórczości plastycznej.

REGULAMIN KONKURSU:

1. Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie pracy plastycznej dowolną techniką.

2. Format pracy A4

3. Konkurs adresowany jest do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych, a uczestnikami konkursu mogą być dzieci w wieku od 4-5 lat.

4. Prace powinny być wykonane indywidualnie, przy niewielkim wsparciu nauczyciela lub rodzica.

5. Każda praca powinna zawierać metryczkę: Imię i nazwisko dziecka, wiek dziecka, nazwa i dokladny adres placówki, nr telefonu, adres email, imię i nazwisko nauczyciela prowadzącego.

6. Kryteria oceny: zgodność z regulaminem, pomysłowość i niepowtarzalność, wrażenie artystyczne, estetyka wykonania.

7.  Termin nadsyłania prac: 30.03.2020 r.

8. Prace przechodzą na własność organizatora i nie podlegają zwrotowi.

9. Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych uczestników i opiekunów, które będą wykorzystane tylko do ogłoszenia wyników konkursu.

10. Oceny prac dokona komisja konkursowa złożona z pracowników pedagogicznych przedszkola.

11. Nauczyciele przygotowujący do konkursu otrzymają dyplomy udziału/ podziękowania w formie elektronicznej.

12. Laureaci konkursu (miejsca od 1-3) otrzymają dyplomy i nagrody.

13. Wszystkie nadesłane prace zostaną wyeksponowane w przedszkolu.

14. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 9 kwietnia 2020 roku,a wyniki konkursu będą opublikowane na stronie serwisu „BliżejPrzedszkola” www.blizejprzedszkola.pl/konkursy oraz na stronie internetowej przedszkola https://spgaj.edupage.org/

15. Prace należy dostarczyć osobiście lub wysłać na adres:

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gaju (Oddział przedszkolny)

32-031 Mogilany

z dopiskiem konkurs „Najpiękniejsza Pani Wiosna”

Termin: 2020-03-30
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski
Uczestnicy: Dzieci

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gaju ( Oddział przedszkolny)
Szkolna 73
32-031 Mogilany