,,Śladami Polskich legend"

Konkurs dodał(a) ZOFIA ZAREMBA

Dołączone pliki:

Miejskie Przedszkole Nr 90 w Katowicach im. Wróbelka Elemelka  serdecznie zaprasza dzieci przedszkolne do udziału w Ogólnopolskim konkursie plastycznym

"Śladami polskich legend"

Cele konkursu:

• budzenie uczucia miłości i przywiązania do własnej ojczyzny
  • budzenie szacunku do mądrości ludowych przekazywanych w legendach
  • rozwijanie twórczej ekspresji , kreatywności , samodzielności orazumiejętności przedstawiania w pracy plastycznej ,
  • inspirowanie do poszukiwania różnorodnych rozwiązań plastycznych , wzbogacanie warsztatu plastycznego.

Regulamin:

1. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci 5 - 6-letnich.

2. Technika prac - dowolna płaska z wykorzystaniem różnorodnych technik plastycznych - format A4 – forma pracy – indywidualna.

3. Ilość prac - maksymalnie 3 prace z każdej placówki.

4. Każda praca konkursowa powinna być opisana na odwrocie i zawierać:

• imię i nazwisko dziecka,
  • wiek dziecka,
  • adres przedszkola,
  • imię i nazwisko nauczyciela pod kierunkiem którego praca została wykonana,
  • nr tel., e-mail placówki

5. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych nagrodzonych dzieci i opiekunów.

6. Nadesłane prace przechodzą na własność organizatora.

7. Kryteria oceny: samodzielność, kreatywność i pomysłowość, zaangażowanie i walory estetyczne.

8. Na zgłoszenia czekamy do 14.05.2020 r.,(decyduje data stempla pocztowego)

9. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się: 19.V.2020r., Informacje o rozstrzygnięciu konkursu na stronie: https://mp90katowice.edupage.org/  oraz na stronie serwisu „Bliżej Przedszkola” www.blizejprzedszkola.pl/konkursy.

10. Oceny prac dokona jury powołane przez organizatora.

11. Autorzy nagrodzonych prac otrzymają dyplomy i nagrody, które zostaną przesłane pocztą.

12. Prace zostaną wyeksponowane w galerii przedszkolnej w Miejskim Przedszkolu Nr 90 w Katowicach im. Wróbelka Elemelka.

13. Podziękowania dla nauczycieli chcących je otrzymać wyślemy drogą elektroniczną(prosimy o podanie adresu e-mailowego).

14. Prace prosimy nadsyłać na adres:

Miejskie Przedszkole Nr 90  im. Wróbelka Elemelka

ul. B. Chrobrego 39

Tel:32 2545742

z dopiskiem ,,Konkurs plastyczny”

Koordynatorzy konkursu:

mgr Dorota Rosa
mgr Zofia Zaremba
mgr Ewa Kupietz

Uwagi:

1.  Dane osobowe uczestników pozyskane są wyłącznie do celów konkursu i nie będą udostępnione podmiotom trzecim.
2.  Biorąc udział w konkursie, uczestnik akceptuje jego regulamin.
3.  Dyplomy i nagrody zostaną przesłane pocztą.
4.  Prace zgłoszone do konkursu nie będą zwracane autorom.
5.  W sprawach nieuregulowanych w Regulaminie Konkursu decydują Organizatorzy. Od decyzji Organizatorów nie przysługuje odwołanie.

Życzymy powodzenia i zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie

WZÓR METRYCZKI  ,, Śladami polskich legend ”

TYTUŁ LEGĘDY:

…………………………………………………………………………………………………..

IMIĘ I NAZWISKO DZIECKA:

………………………………………………………………………………………………… .

WIEK:

NAZWA I ADRES PLACÓWKI:

NAUCZYCIEL PROWADZĄCY:

…………………………………………………………………………………………………..

TEL. KONTAKTOWY:

………………………………………………………………………………………………….

Oświadczam, że zostałem zapoznany z regulaminem konkursu i bez zastrzeżeń przyjmuję postanowienia. Zgodnie z art. 23 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016r. Poz. 922), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na cele związane z udziałem w  Ogólnopolskim Konkursie plastycznym „Śladami polskich legend ”,  także w celach reklamowych Miejskiego Przedszkola   Nr 90 im. Wróbelka Elemelka w Katowicach.

PODPIS RODZICA

Uwaga: Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją Regulaminu oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych nagrodzonych osób i opiekunów w celach związanych z organizacją konkursu.

Prawa Organizatora
Wszystkie prace biorące udział w konkursie powinny zawierać zgodę na publikację danych.
PROSIMY O WYPEŁNIENIE ZGODY NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH I DOŁĄCZENIE JEJ DO WYSYŁANEJ PRACY.

Załącznik:

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH I WYKORZYSTANIE WIZERUNKU

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust.2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. (zwane dalej RODO)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych mojego dziecka: imię, nazwisko, wiek

........................................................................................................................................………

(imię i nazwisko dziecka)
w związku z udziałem w ogólnopolskim  konkursie plastycznym „Śladami polskich legend”

organizowanym przez Miejskie  Przedszkole    Nr 90 im. Wróbelka Elemelka w Katowicach.

zgadzam się na umieszczenie danych osobowych laureatów konkursu na stronie placówki.

……………………., dn.  …………..

……………………………………………..……………………….
(czytelny podpis rodzica lub prawnego opiekuna)

Termin: 2020-0V-14