"Świat teatru - kukiełka"

Konkurs dodał(a) AGNIESZKA SZCZEPANIUK

Dołączone pliki:

Przedszkole Miejskie Nr 1

w Radzyniu Podlaskim

ogłasza

Ogólnopolski Konkurs Plastyczno - Techniczny

Świat teatru – kukiełka”

Cele konkursu:

- rozbudzanie zainteresowań teatrem i literaturą dla dzieci,

- rozwijanie i kształtowanie wyobraźni plastyczno-technicznej oraz wrażliwości estetycznej,

- zainteresowanie techniką tworzenia lalek teatralnych:

* kukiełka – lalka osadzona na kiju,

- zachęcanie dzieci do aktywnego i twórczego spędzania czasu wolnego.

REGULAMIN:

1. Konkurs jest organizowany dla dzieci 5- i 6-letnich.

2. Zadaniem uczestników jest wykonanie kukiełki – postaci z ulubionej bajki, baśni, wiersza, lub całkowicie wymyślonej.

3. Technika prac przestrzenna, wielkość od 20 – 50 cm (mierzonej bez kija).

4. Materiał wykorzystany do prac: filc, wełna, ścinki materiałów, guziki, włóczka, itp.

5. Pracę wykonuje dziecko z niewielką pomocą nauczyciela.

6. Ilość prac z placówki: max 5 prac.

7. Każda praca powinna zawierać metryczkę:

Imię i nazwisko dziecka, wiek

Dokładny adres placówki wraz z adresem e-mailowym

Telefon kontaktowy

Imię i nazwisko opiekuna

8. Nadesłane prace przechodzą na własność i pozostają do dyspozycji organizatora konkursu.

9. Udział w konkursie jest jednoznaczny z przyznaniem prawa do wykorzystania prac oraz danych personalnych w celu popularyzacji konkursu.

Biorący udział w konkursie i ich opiekunowie wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do organizacji konkursu zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. z 2016 roku, poz. 922, z późniejszymi zmianami) oraz na umieszczenie fotografii prac na stronie internetowej organizatora.

10. Autorzy najciekawszych prac otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe. Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy, a opiekunowie podziękowania przesłane drogą e - mailową.

11. Prace (odpowiednio zabezpieczone) należy przesłać do dnia 24.03.2020 (liczy się data stempla pocztowego), na adres:

Przedszkole Miejskie Nr 1

ul. Armii Krajowej 12

21-300 Radzyń Podlaski

12. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 27.03.2020 roku, oceny dokona jury powołane przez organizatora. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 83 352 24 47.

13. Lista laureatów zostanie opublikowana na stronie przedszkola www.przedszkoleradzyn.pl

Zachęcamy do udziału!

Termin: 24.02.2020 – 24.03.2020