I Regionalny konkurs recytatorski "Przyroda w słowach zaklęta"

Konkurs dodał(a) Katarzyna Sobolewska

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do udziału w

I Regionalnym Konkursie Recytatorskim :

„Przyroda w słowach zaklęta”

1. Organizatorami konkursu są:

mgrKatarzyna Sobolewska- Kwiecień oraz mgr Katarzyna Świerzy

nauczyciele Miejskiego Przedszkola nr 16 w Katowicach.

1. Konkurs odbędzie się:

dnia 7.02.2020 r, tj. piątek o godzinie 10.30

w Miejskim Przedszkolu nr 16 w Katowicach

ul. Koszalińska 6a

1. Bardzo prosimy o przekazanie organizatorom via email karty zgłoszenia , zgody rodzica na udział dziecka w konkursie wraz z utworem literackim do dnia 3.02.2020 na adres:

kasiasobolewska.kwiecien@gmail.com  kasiaswierzy@interia.pl

Prosimy O WPISANIE W TYTULE WIADOMOSCI: konkurs recytatorski

1. Cele konkursu:
  • popularyzacja poezji dziecięcej
  • eksponowanie dziecięcych talentów
  • budowanie postaw proekologicznych.

1. Zasady organizacyjne:

- w konkursie mogą uczestniczyć dzieci w wieku od 3-6 lat uczęszczające do śląskich przedszkoli.

- uczestnicy zostaną podzieleni na 2 kategorie wiekowe : 3,4-latki oraz 5,6-latki.

- w każdej kategorii wiekowej zostaną wyróżnione I, II, III miejsca.

- każdy uczestnik przygotowuje i prezentuje jeden wierszo tematyce przyrodniczej.

- dla jury najważniejszymi kryteriami oceny będą: dobór repertuaru, modulacja, interpretacja, ogólny wyraz artystyczny.

- każdy uczestnik otrzyma dyplom i nagrodę rzeczową

- wyniki konkursu wraz z fotorelacją zostaną opublikowane na stronie internetowej Miejskiego Przedszkola nr 16 w Katowicach.

Imię, nazwisko dziecka

Wiek uczestnika

Nazwa przedszkola

Opiekun artystyczny