Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


 • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

"Moje emocje"


Konkurs dodał(a) Agata Skrzynecka
ponad 4 lat temu, wyświetleń 2015


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Ogólnopolski konkurs plastyczny

„Moje emocje”

 

Cele konkursu:

- kształtowanie umiejętności wyrażania uczuć,

- zwrócenie uwagi dzieci na istnienie różnych stanów emocjonalnych

- rozwijanie pomysłowości i inwencji twórczej dzieci przy wykorzystaniu różnych materiałów,

- rozbudzanie fantazji oraz kreatywności dzieci.

 

Regulamin konkursu:
 

 1. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci 5-6 letnich uczęszczających do przedszkoli oraz oddziałów przedszkolnych kl. "0" w szkołach podstawowych.

 2. Zadaniem jest stworzenie pomocy dydaktycznej związanej z emocjami np. kostka uczuć, zegar uczuć, drzewo emocji, kalejdoskop emocji itp.

 3. Forma pracy: płaska lub przestrzenna.

 4. Technika wykonania prac: dowolna.

 5. Z każdej placówki można przesłać 3 prace.

 6. Prace powinny być indywidualne.

 7. Każda praca powinna posiadać metryczkę zawierającą: imię i nazwisko dziecka, wiek autora, adres przedszkola, imię i nazwisko nauczyciela pod kierunkiem którego została wykonana praca (metryczkę prosimy przygotować komputerowo).

 8. Do prac należy dołączyć załączniki 1 i 2.

 9. Prace należy przesłać (lub dostarczyć osobiście) do dnia 31.01.2020 r.

  (decyduje data stempla pocztowego) na adres:

   

  Przedszkole Miejskie nr 214 z Oddziałami Integracyjnymi

  ul. Batalionów Chłopskich 21

  94-058 Łódź

  z dopiskiem - Gr. I „Moje emocje”
   

 10. Prace nadesłane po upływie terminu, nie będą brały udziału w konkursie.

 11. Prace biorące udział w konkursie przychodzą na własność organizatora, a ich dostarczenie jest równoznaczne ze zgodą na ewentualną  publikację w przedszkolu.

 12. Oceny nadesłanych prac dokona niezależne jury. Autorzy najciekawszych prac otrzymają dyplomy i wyróżnienia, a nauczyciele pod kierunkiem których zostały wykonane. nagrodzone i wyróżnione prace, otrzymają podziękowania.

 13. Uczestników, którzy chcieliby otrzymać potwierdzenie udziału w konkursie, prosimy o podanie e-maila.

 14. Prace, które nie będą spełniać wymogów regulaminu nie wezmą udziału w konkursie.

 15. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 07.02.2020 r.

 

ZAPRASZAMY!!!

Informacje o konkursie:

Ewa Krakowiak, Agata Skrzynecka tel. (42) 252 38 88

 

ZAŁĄCZNIK NR 1

Oświadczenie rodzica (wypełnić drukowanymi literami)

Imię i nazwisko dziecka: ................................................................................................

Nazwa, adres placówki: .................................................................................................

........................................................................................................................................

…....................................................................................................................................

Jako ustawowy opiekun oświadczam, że wyrażam zgodę na udział mojego dziecka w Ogólnopolskim Konkursie „Moje emocje” organizowanym  przez Przedszkole Miejskie nr 214 z Oddziałami Integracyjnymi w Łodzi na publikację danych na stronie internetowej placówki oraz wystawach pokonkursowych.

.............................................                                        ..........................................

(miejscowość i data)                                                       (podpis rodzica /opiekuna)

 


 

ZAŁĄCZNIK NR 2

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust.2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (zwane dalej RODO)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych mojego


 

dziecka ......................................................................................................................................                                                                       (imię i nazwisko dziecka)

w związku z udziałem w Ogólnopolskim Konkursie „Moje emocje” organizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 214           z Oddziałami Integracyjnymi w Łodzi w celu umieszczenia danych osobowych na stronie placówki oraz wystawie pokonkursowej. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszej placówki.

 

……………………….………………….……………

Data, miejsce i podpis rodzica/opiekuna

Dodatkowe informacje

Termin: 2020-01-31
Zasięg konkursu: Wybierz

OrganizatorZobacz wszystkie wpisy
od Agata SkrzyneckaWyślij wiadomość
do Agata Skrzynecka

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Agata Skrzynecka

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!