Ogólnopolski konkurs plastyczny "Przygody Kubusia Puchatka"

Konkurs dodał(a) Patrycja Katryniok

Regulamin konkursu plastycznego dla dzieci w wieku przedszkolnym

„Przygody Kubusia Puchatka”

1. Organizatorem konkursu jest Przedszkole im. Kubusia Puchatka w Sadowie

2. Konkurs rozpoczyna się 6.05.2019 r. i trwać będzie do 31.05.2019 r.

3. Temat prac konkursowych brzmi: „ Przygody  Kubusia Puchatka”

4. W konkursie mogą brać udział dzieci od 3 lat  do 6 lat z przedszkoli.

Cele konkursu:

- rozwijanie  umiejętności plastycznych oraz kreatywności dzieci;

- pobudzenie twórczej wyobraźni dziecka;

- rozwijanie zainteresowań różnorodnymi technikami plastycznymi.

Warunki uczestnictwa w konkursie:

1. Praca konkursowa ma być pracą plastyczną wykonaną w formacie A4, techniką dowolną.

2. Prace przekazane na konkurs muszą być pracami wykonanymi samodzielnie przez dziecko pod kierunkiem nauczyciela lub rodzica.

3. Każdy uczestnik może wykonać jedną pracę konkursową.

4. Każda placówka może wytypować do udziału w konkursie maksymalnie 3 prace.

5. Oceny prac dokona komisja powołana przez Organizatora Konkursu.

6. Każda praca powinna być opatrzona danymi: imię i nazwisko, wiek autora pracy, nazwa i dokładny adres placówki, telefon kontaktowy , imię i nazwisko nauczyciela, pod którego opieką została wykonana praca.

Metryczkę należy przykleić z tyłu pracy.

7. Prace należy nadesłać lub dostarczyć do 31 maja (liczy się data stempla pocztowego) na adres:

Przedszkole im Kubusia Puchatka

ul Spółdzielcza 1

42-700 Sadów

z dopiskiem konkurs plastyczny

8. Koordynatorzy konkursu: Patrycja Katryniok, Beata Plaza.

Wyniki konkursu i nagrody:

1. Komisja powołana przez Organizatora Konkursu wyłoni spośród przekazanych prac laureatów konkursu.

2. Kryteria oceny prac: samodzielność wykonania pracy, pomysłowość, walory artystyczne, materiał użyty do wykonania pracy.

3. Ogłoszenie wyników nastąpi na stronie internetowej naszego przedszkola 12 czerwca 2019

4. Autorzy nagrodzonych prac otrzymają dyplomy i nagrody.

5. Prace nie spełniające wymogów regulaminowych, nie będę brały udziału w konkursie.

6. Dane osobowe uczestników pozyskane są wyłącznie do celów konkursu i nie będą udostępnione podmiotom trzecim.

Uwagi:

1. Przekazując prace na konkurs, uczestnik zgadza się na umieszczenie pracy na stronie internetowej Przedszkola im Kubusia Puchatka w Sadowie

2. Biorąc udział w konkursie, uczestnik akceptuje jego regulamin.

3. Dyplomy i nagrody zostaną przesłane pocztą.

4. Prace zgłoszone do konkursu nie będą zwracane autorom.

5. Przed podpisaniem zgody na udział dziecka w konkursie plastycznym „ Przygody Kubusia Puchatka” rodzic/ opiekun prawny zapoznaje się z klauzulą informacyjną znajdującą się w załączniku nr1 pod zgodą rodzica.

Załącznik nr 1 do regulaminu

ZGODA RODZICÓW (OPIEKUNÓW PRAWNYCH) NA UDZIAŁ DZIECKA

W KONKURSIE PLASTYCZNYM ORGANIZOWANYM PRZEZ

PRZEDSZKOLE im. KUBUSIA PUCHATKA W SADOWIE

1. Po zapoznaniu się z regulaminem oraz klauzulą informacyjną, wyrażam zgodę na udział mojego

dziecka   …………………………………………………………….(imię i nazwisko) w konkursie plastycznym ”Przygody Kubusia Puchatka”

……………………………………………………………………………………………..

Miejscowość i data

………………………………………………………………………………………………

Podpis rodziców (opiekunów prawnych) uczestnika konkursu.

INFORMACJA

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RORO) informuję Panią/Pana, że:

• administratorem danych jest Przedszkole Kubusia Puchatka w Sadowie
  • z naszym inspektorem ochrony danych można skontaktować się przez e-mail:  dw_iod@onet.pl
  • celem przetwarzania danych jest możliwość wzięcia udziału w konkursie pt. „Przygody Kubusia Puchataka…..”
  • podstawą prawną przetwarzania danych jest zgoda, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO;
  • przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, jednak bez uszczerbku dla przetwarzania, którego dokonano przed cofnięciem zgody;
  • podanie danych jest dobrowolne, jednak konsekwencjami niepodania danych jest brak możliwości wzięcia udziału dziecka w konkursie;
  • dane będą przechowywane przez okres promocji prac konkursowych, po czym zostaną zniszczone;
  • przysługuje Pani/Panu prawo do żądania dostępu do danych oraz do ich sprostowania;
  • może Pani/Pan wnieść skargę do organu nadzorczego, jeśli uważa, że przetwarzanie danych narusza Pani/Pana prawa lub RODO.

Termin: 2019-05-31
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski