Konkurs literacki dla nauczycieli "Polska - moja Ojczyzna"

Konkurs dodał(a) Dorota Kubiak

OGÓLNOPOLSKI KONKURS LITERACKI DLA NUCZYCIELI WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

POD HASŁEM

"POLSKA - MOJA OJCZYZNA"

ORGANIZATOR: Przedszkole nr 16,

ul. Szarotki 1

62-510 Konin

KOORDYNATORKI: Hanna Matuszak, Marzena Prusak

CEL KONKURSU:

• kształtowanie postawy patriotycznej i  tożsamości narodowej u dzieci w wieku przedszkolnym,

REGULAMIN KONKURSU:

1. Konkurs przeznaczony jest dla nauczycieli wychowania przedszkolnego.

2. Konkurs obejmuje swoim zakresem poezję autorską o tematyce patriotycznej dla dzieci.

3. Prace należy przesyłać w formie elektronicznej na adres:

marzena_prusak73@o2.pl

hanusia72@onet.pl

4. Każda praca powinna być opatrzona metryczką: tytuł utworu, imię i nazwisko autora, nazwa i adres placówki, email , na który zostanie przesłane podziękowanie ( każdy uczestnik otrzyma podziękowanie lub wyróżnienie w formie elektronicznej).

5. Ocenie podlegać będzie: zgodność z tematem, oryginalność wypowiedzi pisemnej, zachowanie określonej formy wypowiedzi (wiersz dla dzieci).

6. Termin nadsyłania prac:  28 maja 2019 r.

7. Nadesłane prace nie mogą być wcześniej publikowane (w wersji papierowej  lub elektronicznej).

8. Nadesłanie prac jest jednocześnie zgodą autora na nieodpłatne wykorzystanie ich w formie publikacji na stronie w/w organizatora.

9. Nadesłanie prac jest równoczesne z akceptacją warunków niniejszego regulaminu konkursu oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych uczestnika na potrzeby konkursu.

10. Wszystkie prace zostaną zamieszczone na stronie przedszkola www.przedszkole16.konin.pl w zakładce KONKURSY (do 10 czerwca)

Termin: 2019-05-28
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski