"MATEMATYKA DLA MAŁEGO PLASTYKA"

Konkurs dodał(a) Agnieszka Pustolka

Dołączone pliki:

Cele:

1. Popularyzacja matematyki.

2. Propagowanie i rozwijanie aktywności artystycznej wśród dzieci.

3. Wzbudzanie zamiłowania do literatury.

4. Kształtowanie samodzielnego, kreatywnego i twórczego myślenia.

5. Kształtowanie umiejętności posługiwania się różnymi środkami wypowiedzi artystycznej.

Regulamin:

1. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci 3-7-letnich.

2. Prace powinny być wykonane samodzielnie przez dziecko.

3. Technika i format: dowolny.

4. Praca ma ilustrować jeden wybrany wiersz, pośród następujących:

• „Zero” J. Brzechwa

• „Jeden i wiele” Anna Łada – Grodzicka

• „Łata i dziura” – J. Brzechwa

• „Gołąbki” – Franciszek Kobryńczuk

• „Liski” – Wanda Chotomska

• „Grzyby” – Anna Łada – Grodzicka

• „Sześć parasoli” – Anna Łada – Grodzicka

• „Siedem słoni” – Helena Bechlerowa

• „Osiem nut” – Tadeusz Kubiak

• „Dziewięć bałwanków” Anna Łada - Grodzicka

• „Gdybym miał dziesięć rąk” – Joanna Kulmowa

5. Prace prosimy przesyłać w wersji elektronicznej do dn. 30.04.2019 r.– zdjęcie pracy na adres e-mail:

konkursy_przedszkolenr50@o2.pl

6. Ilość nadesłanych prac z jednej placówki: max. 5

7. Prace muszą być zapisane w formacie JPG o minimalnej rozdzielczości 2400x3200 i nazwane wg schematu: imięnazwiskodziecka.placówka
(np. zosiakowalska.przedszkole50bielsko)

8. Każda praca musi zawierać metryczkę: imię i nazwisko dziecka, wiek, nazwę i adres placówki, nr telefonu, imię i nazwisko opiekuna, tytuł wiersza.

Metryczkę umieszczamy w treści e-maila (np. 1. Zosia Kowalska 5 lat, Przedszkole nr 50 ul.Łagodna 27a itd)

9. Prace zostaną opublikowane na portalu społecznościowym Facebook na koncie użytkownika Przedszkole nr 50 w Bielsku – Białej:

gdzie internauci będą głosowali na wybrane prace. Głosowanie będzie się odbywało przez 7 dni, prace będą anonimowe. Zwyciężą te prace, które otrzymają najwięcej głosów w postaci liczby kliknięć w "Lubię to".

O rozpocząciu głosowania powiadomimy na naszym profilu Facebook, dlatego zachęcamy do polubienia go, aby na bieżąco być poinformowanym o przebiegu kolejnych etapów konkursu

11. Zwycięży 11 prac – po jednej do każdego wiersza.

12. Zwycięzcy otrzymają dyplomy i książeczkę z matematycznymi wierszykami ilustrowaną zwycięskimi pracami. Nagrody zostaną rozesłane do placówek pocztą.

13. Istnieje możliwość aby dzieci, które uczestniczyły, a nie zwyciężyły w konkursie otrzymały dyplomy w wersji elektronicznej – w tym celu prosimy o nadesłanie adresu e-mail z zaznaczoną chęcią otrzymania takiego dyplomu, takie samo postępowanie dotyczy nauczycieli chcących otrzymania podziękowania za przygotowanie dzieci.

14. Do każdej pracy prosimy załączyć zeskanowane oświadczenie rodzica (opiekuna prawnego) o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych dziecka związanych z przebiegiem konkursu (Załącznik nr 1), oryginał zaświadczenia prosimy zachować w placówce.

15. Nadesłanie prac na konkurs jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu oraz zgodą na publikację danych osobowych dziecka i opiekuna.

16. Prace przechodzą na własność organizatora.

17. Prace nie spełniające wymagań zawartych w regulaminie nie będą brane pod uwagę.

18. Lista nagrodzonych w konkursie zostanie opublikowana na stronie redakcji „BLIŻEJ PRZEDSZKOLA – wychowanie i edukacja” www.blizejprzedszkola.pl

Termin: 2019-04-30
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski