WIELKANOCNE ZWYCZAJE

Konkurs dodał(a) Monika Hajduk

Dołączone pliki:

Przedszkole nr 10 w Mysłowicach zaprasza do wzięcia udziału w konkursie plastycznym organizowanym dla przedszkoli z miasta Mysłowice:

„Wielkanocne zwyczaje”

ORGANIZATOR: Przedszkole nr 10 w Mysłowicach.

Cele konkursu:

- Nawiązanie do tradycji wielkanocnych.

- Rozwijanie twórczych zainteresowań i wyobraźni oraz kreatywności dzieci.

Regulamin konkursu:

1. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci od 3-6 lat

Prace będą oceniane w kategoriach:

* dzieci 3 - 4-letnie

* dzieci 5 - 6-letnie

2. Ilość prac: maksymalnie można wysłać 2 prace z placówki z każdej kategorii wiekowej;

3. Technika pracy: dowolna (za wyjątkiem materiałów sypkich);

4. Oceniana będzie pomysłowość, kreatywność i estetyka oraz samodzielność (prace wykonane przez nauczycieli nie będą oceniane);

5. Praca powinna zawierać metryczkę: imię i nazwisko, wiek, nazwa i adres placówki, imię i nazwisko nauczyciela;

6. Format – maksymalnie A3;

7. Prace należy dostarczyć lub wysłać do dnia: 15.04.2019 r. (liczy się data otrzymania) na adres:

ul. Niepodległości 44

41-400 Mysłowice

Wyniki ogłoszone będą na stronie internetowej przedszkola dnia 19.04.2019

• Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest opatrzenie pracy metryczką umieszczoną na odwrocie, zawierającą: imię i nazwisko autora, wiek, nazwę i adres placówki, do której uczęszcza uczestnik, imię i nazwisko nauczyciela, opiekuna, telefon kontaktowy do placówki, adres e-mail oraz dołączenie podpisanej zgody na przetwarzanie danych osobowych (wzór w załączniku). Prace niezgodne z regulaminem lub nadesłane po terminie nie będą oceniane.

• Oceny prac dokona powołana przez organizatora Komisja. Decyzje komisji konkursowej są ostateczne.

• Autorzy nagrodzonych prac otrzymają pamiątkowe dyplomy i upominki.  Dyplomy i podziękowania za udział w konkursie dla każdego uczestnika prześlemy drogą elektroniczną na podany adres e - mail. Lista laureatów będzie opublikowana na stronie internetowej przedszkola.

• Organizator nie przewiduje zwrotu prac konkursowych.

• Wystawa pokonkursowa odbędzie się w Przedszkolu nr 10 w Mysłowicach

• Nadesłane prace konkursowe nie będą zwracane, przechodzą na własność organizatora.

• Nadesłanie prac konkursowych jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na powielanie danych osobowych jej autora i zgodę na prezentację prac.

• Koordynatorkami konkursu są: Katarzyna Wadas i Monika Hajduk e`mail: monia.hajduk@op.pl

Termin: 2019-04-15
Zasięg konkursu: Konkurs regionalny