Konkurs plastyczny pt. "GDAŃSK JEST NAJPIĘKNIEJSZYM MIEJSCEM NA ŚWIECIE"

Konkurs dodał(a) Agnieszka Czarnek

Niepubliczne Edu-Przedszkole w Gdańsku serdecznie zaprasza do udziału w Wojewódzkim konkursie plastycznym pt.

„Gdańsk jest najpiękniejszym miejscem na świecie”

Cele konkursu:

• Ukazanie walorów historycznych i architektonicznych Gdańska.
  • Zdobywanie wiedzy o historii i tradycji Gdańska.
  • Propagowanie Gdańska w regionie.
  • Rozwijanie wyobraźni i kreatywności.
  • Wykorzystywanie różnorodnych technik plastycznych.

Regulamin:

1. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku 3-6 lat z przedszkoli i z klas „0” szkół podstawowych.

2. Konkurs jest przeznaczony dla placówek przedszkolnych i szkolnych z województwa pomorskiego.

3. Każda placówka może nadesłać maksymalnie trzy prace płaskie, wykonane dowolną techniką plastyczna, o formacie A4 lub A3.

4. Prace oceniane będą pod względem oryginalności, samodzielności, pomysłowości, zgodnie z tematem konkursu.

5. Każda praca powinna być opatrzona (na odwrocie) metryczką, zawierającą imię, nazwisko i grupę wiekową autora; adres i numer telefonu przedszkola, adres email oraz imię i nazwisko nauczyciela, pod opieką którego dziecko przygotowywało pracę.

6. Oceny prac dokona komisja powołana przez organizatorów.
  7.
  8. Prace będą oceniane w dwóch kategoriach wiekowych:
    w grupie 3 i 4 - latków oraz grupie 5 i 6 - latków.

9. Przewidziane są nagrody w obu kategoriach wiekowych: I, II, III miejsce oraz wyróżnienia.

10. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 8 maja 2019 r.

11. Nagrody dla laureatów zostaną przesłane pocztą.

12. Dyplomy dla uczestników oraz ich opiekunów przekazane zostaną w formie elektronicznej.

13. Nadesłanych prac nie zwracamy, przechodzą na własność organizatora. Zastrzegamy sobie prawo do ich wykorzystywania w celu promocji konkursu.

14. Nadesłanie prac na konkurs jest równoznaczne z akceptacją regulaminu oraz zgodą na publikację danych osobowych. (patrz wzór załączników, które należy dołączyć do pracy).

15. Wszelkich dodatkowych informacji udziela koordynator konkursu mgr Agnieszka Czarnek – nr telefonu: 505 183 186.

16. Prace prosimy przesłać do dnia 19.04.2019 r. (decyduje data stempla pocztowego) na adres:

Niepubliczne Edu-Przedszkole w Gdańsku

ul. Trzy Lipy 3

z dopiskiem "Konkurs”

15. Lista laureatów zostanie ogłoszona na stronie: www.bliżejprzedszkola.pl oraz http://edu.gpnt.pl/

Załącznik nr 1 do regulaminu

Zgoda rodziców (opiekunów prawnych) na udział dziecka w Wojewódzkim konkursie plastycznym pt. „Gdańsk jest najpiękniejszym miejscem na świecie” organizowanym przez
Niepubliczne Edu-Przedszkole w Gdańsku.

Wyrażam zgodę na udział mojego dziecka

………………………………………………………………………..

(imię i nazwisko)

w Wojewódzkim konkursie plastycznym pt. „Gdańsk jest najpiękniejszym miejscem na świecie” organizowanym przez Niepubliczne Edu-Przedszkole w Gdańsku.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez organizatora konkursu danych osobowych
mojego dziecka (imię, nazwisko, wiek) w celach wynikających z organizacji konkursu zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2018r., poz. 1000).

Wyrażam zgodę na wielokrotne, nieodpłatne publikowanie nadesłanej przez moje dziecko pracy konkursowej opatrzonej imieniem i nazwiskiem w materiałach promocyjnych związanych z konkursem, prezentacjach pokonkursowych w różnych formach utrwaleń.

………………………………..                                                 ……………………………..

Miejscowość i data                                                                     Podpis rodziców

(opiekunów prawnych)

Załącznik nr 2 do regulaminu

Zgoda nauczyciela

na przetwarzanie danych osobowych

Ja….………………………………………….....................................wyrażam zgodę na przetwarzanie przez organizatora konkursu (Niepubliczne Edu-Przedszkole w Gdańsku) moich danych osobowych (imię, nazwisko, adres e-mail)  w celach wynikających z organizacji Wojewódzkiego konkursu plastycznego pt. „Gdańsk jest najpiękniejszym miejscem na świecie”, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2018r., poz. 1000).

…………………………..                                                               ………………………….

Miejscowość i data                                                                         Podpis nauczyciela

Termin: 2019-04-19
Zasięg konkursu: Konkurs regionalny