VI ogólnopolski konkurs plastyczny "Portret mojej mamy"

Konkurs dodał(a) Maria Królikowska

"Portret mojej Mamy"

Zapraszamy dzieci 3-6-letnie do udziału w VII edycji ogólnopolskiego konkursu plastycznego "Portret mojej Mamy" organizowanego przez:

ul. Karłowicza 13

e-mail: www.przedszkolenr13@wp.pl

1. Celem konkursu jest wzmacnianie więzi uczuciowych z najbliższą rodziną, rozwijanie umiejętności i zdolności plastycznych dziecka.

2. Format pracy - A4.

3. Technika pracy - dowolna.

4. Ilość nadesłanych prac z placówki - do 5-ciu maksymalnie.

5. Każda praca powinna mieć metryczkę z danymi dziecka, placówki, opiekuna i e-mailem, którą umieszczamy z przodu pracy.

6. Jury oceni prace w dwóch kategoriach wiekowych: 3-4-latki oraz 5-6 latki.Docenimy przede wszystkim samodzielność wykonania pracy przez dziecko.

7. Nadesłane prace nie będą zwracane. Pozostaną na własność organizatora. Wszystkie prace będą wyeksponowane na wystawie na terenie przedszkola.

8. Laureaci miejsc I - III otrzymają pamiątkowy dyplom i nagrodę rzeczową, którą prześlemy pocztą.

9. Dzieci wyróżnione oraz nauczyciele, którzy chcą otrzymaćpotwierdzenie udziału w konkuersie otrzymają podziękowania tylko e-mailem.

10. Prace przesyłamy do dnia 15.05.19 r. na adres:

ul. Karłowicza 13

58-506 Jelenia Góra

11. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 20.05.19.

12. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie iternetowej www.blizejprzedszkola oraz www.trzynasteczkajg.pl

13. Prosimy o dostarczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dziecka przez Miejskie Przedszkole Nr 13 w Jeleniej Górze podpisanych przez rodziców lub opiekunów prawnych dziecka biorącego udział w konkursie i nie przyklejanie je na pracę dzieci biorących udział w  konkursie. Dziękujemy

koordynator konkursu

Maria Królikowska

Załącznik

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Miejskie Przedszkole Nr 13 w Jeleniej Górze danych osobowych mojego dziecka .........................................................(imię i nazwisko) na potrzeby ogólnopolskiego konkursu plastycznego "Portret mojej Mamy" oraz na publikację jego pracy plastycznej na stronie internetowej przedszkola.

............................................................

( podpis rodzica/opiekuna prawnego)

Termin: 2019-05-15
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski