Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Miś, którego dobrze znam"

Konkurs dodał(a) Agnieszka Lewicka

Miejskie Przedszkole nr 34 im. Kubusia Puchataka i Jego Przyjaciół z oddziałami integracyjnymi w Płocku serdecznie zaprasza do udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym pt.

"Miś, którego dobrze znam”

Regulamin konkursu:

Cele konkursu:

- inicjowanie zainteresowań czytelniczych wśród dzieci poprzez przedstawienie sylwetek misiów jako bohaterów literackich,

- szukanie ciekawych technik plastycznych,

- doskonalenie zdolności plastycznych dzieci,

- rozwijanie wyobraźni i twórczych postaw.

Warunki konkursu:

1. Adresatami konkursu są dzieci w wieku 6 lat.

2. Zadaniem uczestników jest wykonanie pracy plastycznej przedstawiającej misie znane dzieciom z bajek i książek.

3. Technika wykonania prac dowolna, płaska (bez materiałów sypkich), format prac A4 - A3.

4. Do konkursu należy zgłaszać wyłącznie prace indywidualne (wykonane przez jedno dziecko).

5. Każda praca musi być opatrzona metryczką zawierającą: imię i nazwisko dziecka, wiek, nazwę i adres placówki, telefon kontaktowy, adres e-mail oraz imię i nazwisko nauczyciela prowadzącego.

6. Do pracy należy załączyć zgodę rodzica na udział dziecka w konkursie, przetwarzanie danych osobowych i publikację prac przez organizatora.

Wyrażam zgodę na udział mojego dziecka …………………………………………………... w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Miś, którego dobrze znam” organizowanym przez Miejskie Przedszkole Nr 34 im. Kubusia Puchatka i Jego Przyjaciół z Oddziałami Integracyjnymi w Płocku.

………………………………………………….

Data i podpis rodzica/opiekuna prawnego

Wyrażam zgodę na  przetwarzanie przez Miejskie Przedszkole Nr 34 im. Kubusia Puchatka i Jego Przyjaciół z Oddziałami Integracyjnymi w Płocku danych osobowych mojego dziecka ..............................................................  na potrzeby konkursu plastycznego „Miś, którego dobrze znam” oraz na publikację jego pracy plastycznej na stronie internetowej w/w przedszkola.

………………………………………………….

Data i podpis rodzica/opiekuna prawnego

7. Prace nadesłane na konkurs przechodzą na własność organizatora.

8. Kryteria wyboru i oceny prac:

Komisja konkursowa oceni samodzielność wykonania pracy, zgodność z tematem, pomysłowość, walory artystyczne.

9. Autorzy 3 najciekawszych prac otrzymają nagrody i dyplomy, pozostali uczestnicy – dyplomy, zaś nauczyciele podziękowania. Nauczyciele zainteresowani otrzymaniem podziękowań, proszeni są o podanie adresu e-mail.

10. Prace nadesłane po terminie, nie zawierające metryczki i zgody rodzica, nie będą brane pod uwagę.

11. Termin nadsyłania prac:

Prace należy dostarczyć do 17.12.2018 r. na adres:

Miejskie Przedszkole nr 34 w Płocku

ul. Pocztowa 13

09-408 Płock

z dopiskiem "konkurs plastyczny"

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie www.blizejprzedszkola.pl dnia 21.12.2018r.

Koordynator: Agnieszka Lewicka

tel. (24) 2648313

e-mail: lewickaagnieszka.mp34@interia.pl

Termin: 2018-12-17