"Serce za Odwagę" - kartki świąteczne dla Weteranów Wojennych

Konkurs dodał(a) Marta Kłosińska

Stowarzyszenia "Pro Patria – Lokalni Patrioci” i „Głos Bohatera” oraz Miejskie Przedszkole nr 2 w Płocku

zapraszają przedszkolaków i uczniów z całej Polski do wzięcia udziału w III edycji akcji przedświątecznej pt.

„SERCE ZA ODWAGĘ”,

której celem jest przygotowanie kartek świątecznych dla Weteranów Wojennych.

1. CEL AKCJI:
PRZYGOTOWANIE KARTEK Z OKAZJI ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA DLA ŻOŁNIERZY PODZIEMIA NIEPODLEGŁOŚCIOWEGO:

- format – max. A4, prace płaskie, technika dowolna,
- życzenia znajdujące się w środku, oraz data i nazwa miasta,
- indywidualne (od każdego dziecka) lub zbiorowe (od całej grupy).

2. Kartki wręczone zostaną Bohaterom osobiście lub pocztą przez członków obu stowarzyszeń. Relacje znaleźć będzie można na stronie wydarzenia oraz stronach internetowych obu stowarzyszeń.

3. Kartki prosimy wysyłać do 12.12.2018 r. na adres:

ul. Ciechomicka 68

09-402 Płock

z dopiskiem „SERCE ZA ODWAGĘ”

4. Prosimy o wpisanie na kopertach (pod adresem nadawcy) adresu mailowego placówki. Zostaną  wysłane na niego podziękowania dla szkół/przedszkoli oraz nauczycieli biorących udział w akcji.

5. Do kartek muszą zostać dołączone zgody na udział w akcji (załącznik nr1)

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres mailowy:   sercezaodwage@gmail.com

Na podany adres wysyłać można również zdjęcia/filmy z udziałem dzieci przygotowujących kartki. Opublikowane zostaną na stronie wydarzenia. Prosimy o zgodę na publikację wizerunku dzieci.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE  ORAZ  PRZEBIEG AKCJI:

Liczymy na odzew – im większe zaangażowanie ze strony dzieci

tym większa radość naszych Bohaterów.
W dzieciach siła! :)

ZGODA NA UDZIAŁ DZIECKA

W OGÓLNOPOLSKIEJ AKCJI TWORZENIA KARTEK ŚWIĄTECZNYCH
DLA ŻOŁNIERZY PODZIEMIA NIEPODLEGŁOŚCIOWEGO PT. „SERCE ZA ODWAGĘ”

Wyrażam zgodę na udział mojego dziecka …………………………………………………………………………

(imię i nazwisko dziecka)

w  III edycji ogólnopolskiej akcji „Serce za Odwagę” organizowanej przez Miejskie Przedszkole
nr 2 w Płocku, Stowarzyszenie „Pro Patria – Lokalni Patrioci” i Stowarzyszenie „Głos Bohatera”.

Oświadczam, że zapoznałem/am się i akceptuję z regulaminem akcji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych moich i mojego dziecka w celu wzięcia udziału w ogólnopolskiej akcji „Serce za Odwagę”. Jestem świadomy, ze zgoda jest dobrowolna i że mogę ją wycofać w dowolnym czasie, co będzie skutkowało niemożliwością przystąpienia mojego dziecka do udziału w akcji lub jej oceniania i wynagradzania przez organizatora.

Wyrażam zgodę na wykorzystanie wizerunku mojego dziecka zarejestrowanego podczas brania udziału w akcji (w formie zdjęć) na stronie internetowej, kronice, do celów promocyjnych. Zgoda ma charakter nieodpłatny i obowiązuje do czasu jej wycofania.

Wyrażam zgodę na publikację pracy mojego dziecka wraz z oznaczeniem jego imienia i nazwiska oraz przedszkola.

Klauzula informacyjna

1. Administratorem danych osobowych jest Miejskie Przedszkole Nr 2 w Płocku, Stowarzyszenie Pro Patria – Lokalni Patrioci i Stowarzyszenie Głos Bohatera.
  2. Kontakt z inspektorem ochrony danych możliwy jest za pośrednictwem adresu email: iod@zjoplock.pl
  3. Dane osobowe przetwarzane są w celu wzięcia udziału w III edycji ogólnopolskiej akcji „Serce za Odwagę” zgodnie z udzieloną przez Państwa zgodą oraz regulaminem.

W zakresie wykorzystania wizerunku dane przetwarzane są na podstawie zgody rodzica/opiekuna prawnego, do celów promocyjnych.

1. Podstawą prawną przetwarzania danych stanowi art. 6 ust. 1 lit. a RODO oraz art. 81 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych w zakresie wykorzystanie wizerunku.
  2. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna. Można ją wycofać w każdym momencie, co skutkować będzie niemożliwością wzięcia udziału przez Pana/Pani dziecko udziału w akcji. Udzielenie zgody na wykorzystanie wizerunku Pana/Pani dziecka ma charakter dobrowolny. Brak takiej zgody będzie skutkował niemożliwością wykorzystania wizerunku Pana/Pani dziecka do celu wskazanego w punkcie 3.
  3. Odbiorcami danych będą podmioty do tego uprawnione oraz podmioty którym placówka powierza dane na bazie umów powierzenia przetwarzania danych osobowych.

…………..……………………………………………..

czytelny podpis rodzica/opiekuna prawnego