III Międzynarodowy konkurs plastyczny "Kubuś Puchatek moim przyjacielem"

Konkurs dodał(a) Agnieszka Baska

Niepubliczne Przedszkole „Bajkowa Kryjówka” w Płocku
zaprasza do udziału w III Międzynarodowym Konkursie Plastycznym pt.

"Kubuś Puchatek moim przyjacielem"

Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie pracy plastycznej, której tematem przewodnim jest Kubuś Puchatek.

Cele konkursu:
 - rozwijanie uzdolnień plastycznych i kreatywności dzieci,
 - zainteresowanie dzieci literaturą A.A.Milne.

UWAGA! Przedszkola spoza granic Polski wysyłają skany prac lub zdjęcia!

Regulamin konkursu:

1. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci przedszkolnych.

2. Technika wykonania prac dowolna, format dowolny.

3. Każde przedszkole może przesłać maksymalnie 2 prace, wykonane indywidualnie.

4. Kryteria oceny prac: pomysłowość, oryginalność, estetyka, wrażenie artystyczne.

5. Każda praca powinna być opatrzona metryczką zawierającą: imię, nazwisko i wiek dziecka, adres placówki, numer telefonu, imię i nazwisko nauczyciela pod kierunkiem, którego została wykonana praca, oraz zgodę rodzica z czytelnym podpisem. Informację te należy umieścić na odwrocie pracy.

6. Prace prosimy przesłać do dnia 14.12.2018 r. na adres:

Niepubliczne Przedszkole „Bajkowa Kryjówka”

ul. Zbożowa 7

09-410 Płock

z dopiskiem "Konkurs plastyczny"

7. Prace zostaną ocenione przez jury, powołane przez organizatorów.

8. Rozstrzygnięcie konkursu: 17.12.2018 r.

9. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie www.blizejprzedszkola.pl

10. Autorzy zwycięskich prac otrzymają nagrody i wyróżnienia, a nauczyciele pod kierunkiem których zostały wykonane prace podziękowania.

11. Nauczyciele zainteresowani otrzymaniem podziękowania za udział w konkursie, proszeni są o podanie adresu e-mail.

12. Prace przechodzą na własność organizatora konkursu i nie podlegają zwrotowi.

13. Wszystkie prace plastyczne wyeksponowane będą na wystawie pokonkursowej na terenie przedszkola.

Wyrażam zgodę na udział mojego dziecka na  przetwarzanie przez Niepubliczne Przedszkole „Bajkowa Kryjówka” w Płocku danych osobowych mojego dziecka ..............................................................  na potrzeby konkursu plastycznego „Kubuś Puchatek moim przyjacielem” oraz na publikację jego pracy plastycznej na stronie internetowej w/w przedszkola.

………………………………………………….

Data i podpis rodzica/opiekuna prawnego

Organizator:

mgr Agnieszka Baska

e-mail kontaktowy: baska.agnieszka@gmail.com

Termin: 2018-12-14
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski
Uczestnicy: Dzieci

Niepubliczne Przedszkole "Bajkowa Kryjówka"
Zbożowa 7
09-410 Płock