Ozdoba Bożonarodzeniowa VI edycja

Konkurs dodał(a) Agnieszka Nowicka

Gminne Przedszkole „Pod Stumilowym Lasem” w Pęclinie
zaprasza do udziału w rodzinnym ogólnopolskim konkursie plastycznym pt.

„OZDOBA BOŻONARODZENIOWA – VI EDYCJA”

Konkurs rozpoczyna się 20 .11.2018 i trwać będzie do 06.12.2018 r.(decyduje data stempla). Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 10  grudnia 2018 roku.

Celem konkursu jest rozwijanie zdolności plastycznych dzieci, pobudzenie wyobraźni, umiejętność współpracy.

REGULAMIN:

1. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci od 2 do 11 lat z udziałem rodziców, opiekunów  lub nauczycieli. Praca nie musi być samodzielna lecz jak najpiękniejsza.

2. Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie pracy przestrzennej zgodnie z tematem konkursu (np. stroik ,mikołaj , choinka, bombka itp.).

3. Technika wykonania praca - dowolna, przestrzenna, ilość prac nieograniczona, możliwy udział prac zbiorowych

4. Praca powinna zawierać metryczkę.

a) imię i nazwisko autora pracy oraz opiekuna

b) wiek autora,

c) nazwę i adres placówki,

d) telefon placówki,

5. Prace należy przesłać pocztą do dnia 06.12.2018 r. (decyduje data stempla) na adres organizatora:

Gminne Przedszkole „Pod Stumilowym Lasem” w Pęclinie

ul. Radosna 74

05-462 Wiązowna

6. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych nagrodzonych dzieci i ich opiekunów oraz akceptację warunków regulaminu.

7. Nadesłane prace pozostają do dyspozycji organizatorów konkursu.

8. Jury wybierze 5 najpiękniejszych prac.

9. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 10 grudnia 2018 r. Lista laureatów będzie dostępna  w grudniu na stronie internetowej blizejprzedszkola.pl

10. Nagrody, dyplomy, podziękowania zostaną wysłane pocztą w styczniu.

Nauczycieli zainteresowanych otrzymaniem podziękowania za udział w konkursie prosimy  o dołączenie zaadresowanej koperty zwrotnej wraz ze znaczkiem pocztowym.

ORGANIZATORKI  KONKURSU

Agnieszka Nowicka