Konkurs plastyczny pt. "Szanuj las - to nasze wspólne dobro"

Konkurs dodał(a) Agnieszka Sowińska

Gminne Przedszkole w Łęgu Probostwie zaprasza do udziału w VIII edycji konkursu plastycznego o tematyce ekologicznej pt.

"Szanuj las - to nasze wspólne dobro"

Główne założenia konkursu:

- przybliżenie i zainteresowanie dzieci temtyką ochrony lasów przed niszczycielską działalnością człowieka,

- dostrzeganie piękna polskich lasów, ich znaczenia dla człowieka i gospodarki kraju,

- zaintresowanie światem zwierząt i roślin występujących w okolicznych lasach, ich ochroną, otoczeniem, opieką w czasie zagrożenia,

- rozwijanie i kształtowanie wyobraźni plastycznej i kreatywności dziecka,

- prezentacja talentów plastycznych.

Regulamin konkursu:

1. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci 5- i 6-letnich.

2. Technika wykonania prac dowolna, płaska (brana pod uwagę samodzielność wykonania).

3. Format pracy - A4 lub A3.

4. Ilość prac z placówki - maksymalnie 2.

5. Prace pozostają do dyspozycji organizatorów.

6. Każda praca powinna być opatrzona w metryczkę zawierającą:

- imię, nazwisko i wiek autora,

- adres przedszkola, numer telefonu,

- imię i nazwisko nauczyciela pod kierunkiem którego została wykonana praca.

7. Oceny nadesłanych prac dokona niezależne jury.

8. Organizator nie bierze udziału w konkursie.

9. Nadesłanie prac na konkurs jest jednozanczne z akceptacją regulaminu oraz zgodą na publikację danych osobowych.

10. Prace można przesyłać do dnia 16 listopada 2018 r. (decyduje data stempla pocztowego).

11. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 21 listopada 2018 r.

12. Nagrodzone dzieci otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe a ich opiekunowie imienne podziękowania.

13. Wszelkie informacje o konkursie udziela Agnieszka Sowińska tel. 664758759.

14. Nagrodzone placówki zostaną powiadomione na stronie internetowej: www.bliżejprzedszkola.pl lub telefonicznie.

15. Prace proszę nadsyłać na adres:

Gminne Przedszkole w Łęgu Probostwie 31/1

09-210 Drobin

pow. płocki

z dopiskiem "Konkurs plastyczny "Szanuj las - to nasze wspólne dobro"

Termin: 2018-11-16
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski