Konkurs plastyczno - techniczny- "Kraj swój znam, więc w to gram"

Konkurs dodał(a) Daria Jurzak

Konkurs plastyczno – techniczny
„Kraj swój znam, więc w to gram”

Przedmiotem konkursu jest wykonanie gry edukacyjnej o Polsce.

1. Celem konkursu jest rozwijanie zainteresowań na temat naszej ojczyzny, rozbudzenie przynależności narodowej oraz rozwijanie zdolności manualnych oraz kreatywności dzieci.

2. Organizatorem konkursu jest Gminne Przedszkole Publiczne w Kozach.

3. Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać grę edukacyjną o Polsce. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku przedszkolnym. W konkursie mogą wziąć udział całe grupy przedszkolne bądź poszczególne osoby. Prace można wykonać dowolną techniką. Każda grupa/osoba może wykonać i przesłać tylko jedną pracę. Każda praca powinna być opatrzona metryczką (załącznik nr 1).

4. Prace należy wysłać na adres:

Gminne Przedszkole Publiczne

ul. Akacjowa 8

43-340 Kozy

1. Prace konkursowe należy wysłać do 09.11.2018 r.

2. Nadesłane prace nie będą zwracane. Wyniki konkursu oraz zdjęcia nagrodzonych prac zostaną opublikowane 14.11.2018 na stronie internetowej przedszkola: www.przedszkole.kozy.pl Dodatkowo laureaci zostaną powiadomieni telefonicznie.

1. Nagrody rzeczowe za I, II i III miejsce zostaną wysłane pocztą. Nagrody będą przyznawane w dwóch kategoriach: praca grupowa oraz praca wykonana indywidualnie. Dyplomy dla wszystkich uczestników zostaną wysłane drogą elektroniczną.

2. Prace konkursowe zostaną ocenione przez specjalnie powołaną komisję.

3. Kryteria oceny prac konkursowych:

- zgodność z tematem,

- kreatywność,

- walory estetyczne,

- pomysłowość,

- zaangażowanie dziecka/dzieci.

1. W przypadku osób indywidualnych do każdej pracy konkursowej powinna być dołączona zgoda na przetwarzanie danych osobowych, udział w konkursie oraz opublikowanie wykonanej pracy. (załącznik nr 2).

2. W przypadku grup przedszkolnych do każdej pracy konkursowej powinna być dołączona zgoda opublikowanie wykonanej pracy. (załącznik nr 3)
    Za zorganizowanie i przechowywanie zgód na udział w konkursie jest odpowiedzialny nauczyciel, który zgłasza grupę.

1. Przesłanie prac konkursowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości w sprawie konkursu prosimy kierować e-maile na adres: kraj.swoj.znam@o2.pl

Załącznik nr 1

1. imię i nazwisko oraz wiek autora/ nazwa grupy oraz wiek dzieci

2. nazwę placówki, adres, numer telefonu oraz adres e-mail

3. imię i nazwisko nauczyciela, pod kierunkiem którego została wykonana praca.

Załącznik nr 2

Wyrażam zgodę na udział mojego dziecka ......................................................................... w konkursie plastyczno-technicznym „Kraj swój znam, więc w to gram” organizowanym przez Gminne Przedszkole Publiczne w Kozach, na publikacje danych osobowych dziecka na potrzeby konkursu oraz na umieszczenie zdjęcia wykonanej pracy na stronie internetowej placówki.

…………………………………………..
podpis rodzica/opiekuna prawnego

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Gminne Przedszkole Publiczne w Kozach danych osobowych mojego dziecka …………………………………………………………… w celach wynikających z organizacji konkursu zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018r. , poz. 1000).

…………………………………………..
podpis rodzica/opiekuna prawnego

Załącznik nr 3

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Gminne Przedszkole Publiczne w Kozach nazwy grupy zgłoszonej do konkursu plastyczo-technicznego „Mój kraj znam, więc w to gram” w celach wynikających z organizacji konkursu. Wyrażam zgodę na publikacje wykonanej pracy na stronie internetowej organizatora.

…………………………………………….
podpis nauczyciela