Ogólnopolski Konkurs na Najciekawszy Scenariusz na Jasełka dla 3 latków

Konkurs dodał(a) Daria Kus

Regulamin Ogólnopolskiego Konkursu na najciekawszy Scenariusz na Jasełka dla 3-latków.

Organizator konkursu: Niepubliczne Przedszkole Językowe Mundo Marino w Katowicach

Uczestnicy konkursu: Nauczyciele przedszkolni z całej Polski.

Cele konkursu:

• zachęcanie nauczycieli do przygotowania własnych scenariuszy.
  • kultywowanie tradycji związanej ze Świętami Bożego Narodzenia wśród dzieci.

Warunki uczestnictwa:

1. Uczestnikiem Konkursu może być tylko ten, kto prześle lub złoży pracę odpowiadającą wymogom niniejszego Regulaminu.

2. Scenariusze  nie odpowiadające wymogom niniejszego Regulaminu nie biorą udziału w Konkursie.

3. Uczestnikom nie przysługuje żadne wynagrodzenie za udział w Konkursie.

4. Udział w Konkursie jest równoznaczny z akceptacją wszystkich postanowień niniejszego Regulaminu.

5. Każdy nauczyciel może dostarczyć maksymalnie 1 scenariusz.

6. Scenariusze nie mogą zawierać elementów zastrzeżonych lub chronionych prawami autorskimi innych osób.

7. Każdy scenariusz, na końcu powinien zawierać metryczkę: (imię i nazwisko nauczyciela, nazwę przedszkola, telefon kontaktowy, adres email, temat scenariusza).

Technika przygotowania scenariusza:

• Format arkusza: A4.
  • Zapis scenariusza: komputerowy.
  • Czcionka: Times New Roman, 12.
  • Struktura scenariusza: zwyczajowo przyjęta przez nauczyciela w jego codziennej pracy zawierająca elementy składowe podane w regulaminie.

Termin nadsyłania/dostarczania scenariuszy:

Prace konkursowe należy dostarczyć do Niepublicznego Przedszkola Językowego Mundo Marino w Katowicach osobiście lub pocztą do dnia 05 listopada 2018 r. na adres:

Niepubliczne Przedszkole Językowe Mundo Marino

ul. Pijarska 5

*z dopiskiem „Konkurs na najciekawszy scenariusz na Jasełka dla 3-latków”

Kryteria oceny prac:

1. Zgodność z tematem Konkursu.
  2. Oryginalność prezentowanych treści.
  3. Obecność elementów składowych: tematu, celów ogólnych i szczegółowych, zastosowanych metod i form, środków i pomocy dydaktycznych, materiałów źródłowych, opisu przebiegu (szczegółowe przedstawienie treści zadań, poleceń, ogniw sprawdzających, wykorzystywanych materiałów, sposobów podsumowania zajęć).
  4. Obecność załączników: tekstów kolęd/piosenek wykorzystanych w scenariuszu, płyty, na której są nagrane utwory.

Zasady przyznawania nagród:

1. Komisja konkursowa powołana przez Organizatora przyzna nagrody autorom najciekawszych scenariuszy.
  2. Laureaci zostaną powiadomieni o wynikach konkursu na stronie www.bliżejprzedszkola.pl do dnia 09 listopada 2018 r., a nagrody i dyplomy zostaną przesłane pocztą.

Zostaną przyznane 3 nagrody za I, II i III miejsce oraz wyróżnienia.

Uwagi końcowe:

1. Prace konkursowe nie podlegają zwrotowi.
  2. Organizator zastrzega sobie prawo do interpretacji niniejszego Regulaminu.
  3. Przesłanie/dostarczenie scenariuszy jest równoznaczne z przekazaniem praw autorskich przez autora pracy lub jego prawnego opiekuna oraz zgodą na ich wykorzystanie.
  4. Rozstrzygnięcia Komisji Konkursowej są ostateczne i nie przysługuje od nich odwołanie.
  5. Organizator konkursu zastrzega sobie prawo zmiany zasad lub przedłużenia trwania konkursu jak również zmiany terminu ogłoszenia wyników konkursu w razie przyczyn niezależnych od organizatora.
  6. Nadesłanie prac wiąże się z wyraża zgodą na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 10 maja 2018 r. (Dz.U. Z 2018 poz.1000).

Osoba odpowiedzialna:

Termin: 2018-11-05