KONKURS "KOLOROWE JAJECZKA"

Konkurs dodał(a) Hanna Stankiewicz

MIŁO JEST NAM POINFORMOWAĆ, IŻ W KONKURSIE ZORGANIZOWANYM PRZEZ PRZEDSZKOLE nr 9 IM. PLUSZOWEGO MISIA W TYCHACH PT. „JAJECZKA WIELKANOCNE”:

I MIEJSCE - ZUZANNA STASZAK LAT 5 Z PRZEDSZKLA SAMORZĄDOWEGO W STARYM MIEŚCIE

II MIEJSCE - LENA SKRZECZ LAT 6 Z PUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA W KUP

III MIEJSCE – MATYLDA PSIKOR LAT 5 Z NIEPUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA „MALI ODKRYWCY” W MIELCU

ZWYCIĘZCOM GRATULUJEMY DYPLOMY I NAGRODY PRZEŚLEMY POCZTĄ

Termin: 2018-03-28