"Najpiękniejsza ozdoba wielkanocna"

Konkurs dodał(a) ALEKSANDRA GOROL

Miejskie Przedszkole nr 82 im. Dzieci z Leszczynowej Górki w Katowicach

zaprasza do udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym

REGULAMIN KONKURSU:

1. Konkurs jest przeznaczony dla dzieci przedszkolnych w wieku  3 - 6 lat.

2. Czas trwania: 20.02 - 23.03.2018 r.

3. Cele konkursu:

– Pobudzanie aktywności artystycznej dzieci.
– Kultywowanie tradycji Świąt Wielkanocnych.
– Rozwijanie zdolności manualnych dzieci.
– Rozwijanie aktywności estetycznej oraz uzdolnień plastycznych dzieci.

Warunki konkursu:

1. Adresatmi konkursu są dzieci w wieku 3-6 lat.

2. Zadaniem uczestników jest wykonanie  pracy – ozdoby wielkanocnej. Ilość nadesłanych prac z jednej placówki dowolna.

3. Technika wykonania prac dowolna.

4. Do konkursu należy zgłaszać wyłącznie prace indywidualne (wykonane przez jedno dziecko).

5. Każda praca musi być opatrzona metryczką zawierającą: imię i nazwisko dziecka, wiek, nazwę i adres placówki, telefon kontaktowy, adres e-mail oraz imię i nazwisko nauczyciela prowadzącego. Prace należy nadsyłać na adres:

Bytomska 8 B

6. Prace nadesłane na konkurs przechodzą na własność organizatora.

7. Kryteria wyboru i oceny prac:

I kategoria wiekowa - 3-4 l.

II kategoria wiekowa - 5-6 l.

8. Komisja konkursowa oceni samodzielność wykonania pracy, zgodność z tematem, krestywność,pomysłowość, walory artystyczne.

9. Autorzy najciekawszych prac otrzymają nagrody i dyplomy, a nauczyciele podziękowania. Nauczyciele zainteresowani otrzymaniem podziękowań, proszeni są o podanie adresu e-mail.

10. Prace pozostają do dyspozycji organizatora konkursu. Udział w konkursie jest jednoznaczny z przyznaniem prawa do wykorzystania prac oraz danych personalnych  w celu popularyzacji konkursu. Znadesłanych prac zostanie utworzona Wystawa Świąteczna

11. Nadesłanie prac na konkurs jest równoznaczne z akceptacją warunków regulaminu, zgodą na publikację danych osobowych, z zamieszczeniem fotografii pracy na stronach internetowych.

Organizatorzy: Aleksandra Gorol, Magdalena Nibisz, Katarzyna Chudy

12.  Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej www.blizejprzedszkola.pl  oraz stronie przedszkola mp82k-ce.przedszkolowo.pl

Termin: 2018-03-23
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski