MASKA KARNAWAŁOWA -WYSTAWA PLASTYCZNA

Konkurs dodał(a) Beata Woźniczko

Przedszkole Miejskie nr 59 w Sosnowcu

zaprasza do udziału w ogólnopolskiej wystawie plastycznej

„MASKA KARNAWAŁOWA”

Cele wystawy plastycznej:

- budzenie zainteresowania różnorodnością technik plastycznych;
- rozwijanie i kształtowanie wyobraźni plastycznej i kreatywności dziecka;
- prezentacja talentów plastycznych.

Regulamin:

1. Wystawa plastyczna przeznaczona jest dla dzieci 3 - 5-letnich.

2. Technika wykonania prac: dowolna.

3. Format pracy: A4 lub A5.

4. Na wystawę można zgłaszać tylko prace indywidualne, ilość prac z jednej placówki – max 2.

5. Każda praca powinna posiadać metryczkę zawierającą: imię i nazwisko dziecka, wiek autora, adres przedszkola, imię i nazwisko nauczyciela pod kierunkiem którego została wykonana praca, zgodę  na udział w wystawie.

6. Uczestnicy wystawy, którzy chcieliby otrzymać potwierdzenie udziału w niej, prosimy o podane adresu e-maila, na który ma zostać wysłane podziękowanie i dyplom.

7. Prace należy przesłać (lub dostarczyć osobiście) do 13.02.2018 r. na adres:

ul. Długosza 11 a

z dopiskiem: MASKA KARNAWAŁOWA

8. Prace pozostają do dyspozycji organizatora wystawy plastycznej.

9. Dostarczenie prac na wystawę plastyczną jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

Organizator: mgr Beata Woźniczko

Załącznik

Wyrażam zgodę na udział mojego dziecka……………………………………………. w ogólnopolskiej wystawie plastycznej pod hasłem „Maska Karnawałowa” organizowanej przez Przedszkole Miejskie nr 59 w Sosnowcu oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie danych sosnowych mojego dziecka w celach wynikających  z organizacji wystawy zgodnie z ustawą dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.Nr 133, poz. 833 z poen.zm.)

……………….………….

Podpis rodzica