Społeczność
Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.
X Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Uroki mojej miejscowości"
Ten wpis jeszcze nie został sprawdzony przez moderatora. Dowiedz się więcej
Bełżyce, dn. 22.03.2018r.
Protokół z obrad Jury
X Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego
"Uroki mojej miejscowości" Bełżyce 2018
W dniu 22.03.2018r. w Przedszkolu Nr 1 im. Janusza Korczaka w Bełżycach odbyło się posiedzenie Komisji Konkursowej, powołanej przez organizatorów konkursu, w celu dokonania oceny prac plastycznych.
Kapituła konkursowa w składzie:
- Jolanta Barszcz - Skowronek – przewodnicząca komisji – Dyrektor Przedszkola Nr 1 im. Janusza Korczaka w Bełżycach
- Edyta Rząd – nauczyciel wychowania plastycznego – Zespół Szkół nr 1 im. JP II w Bełżycach
Na konkurs nadesłano ogółem 174 prace z następujących placówek:
- Przedszkole Integracyjne nr 125 im. Janusza Korczaka we Wrocławiu
- Przedszkole Niepubliczne im. Bł. E. Bojanowskiego w Leżajsku
- Przedszkole Publiczne w Kątach Wrocławskich
- Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Katowicach
- Miejskie Przedszkole nr 30 w Zielonej Górze
- Przedszkole Miejskie Nr 10 w Kołobrzegu
- Przedszkole Nr 8 „Teatralna ósemka” w Krasnymstawie
- Zespół Szkolno- Przedszkolny w Bądkowie
- Samorządowe Przedszkole w Przecławiu
- Przedszkole Nr 1 im. Janusza Korczaka w Bełżycach
- Przedszkole nr 340 „ Kasztanowego ludka w Warszawie
- Przedszkole Sióstr Felicjanek im. Św. Feliksa z Kantalicjo w Warszawie
- Przedszkole Miejskie nr 13 w Zamościu
- Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Wilczej Woli
- Przedszkole Miejskie nr 8 w Kołobrzegu
- Niepubliczne Przedszkole Integracyjne Sióstr Rodziny Maryi w Brwinowie
- Przedszkole Sióstr Boromeuszek w Kępnie
- Szkoła Podstawowa w Krzu
- Publiczne Przedszkole „Źródełko” w Krakowie
- Przedszkole nr 8 w Cieszynie
- Przedszkole Niepubliczne „Muchomorek” w Bydgoszczy
- Przedszkole Nr4 w Dąbrowie Górniczej
- Przedszkole Samorządowe w Wodzisławiu
- Przedszkole Sióstr Duszy Chrystusowej „ Solaris’ w Gdańsku
- Malinowe Przedszkole w Warszawie
- Przedszkole Niepubliczne im. Św. Zygmunta Falińskiego w Szamotułach
- Przedszkole Nr 18 w Elblągu
- Przedszkole Nr 2 w Hajnówki
- Społeczne Przedszkole Integracyjne w Teresinie
- Gminne Przedszkole Publiczne „Bajka” – Oddziały Zamiejscowe w Gilowicach
- Miejskie Przedszkole Integracyjne Nr 30 w Częstochowie
- Przedszkole Samorządowe w Małkini Górnej
- Przedszkole nr 2 „Plastusiowe Osiedle”
- Publiczna Szkoła Podstawowa w Walimnie
- Przedszkole Miejskie nr1 im. Kubusia Puchatka w Mielcu
- Przedszkole Samorządowe w Mieszkowicach
- Przedszkole Miejskie Nr 1 z oddziałami integracyjnymi w Stargardzie
- Oddział Przedszkolny w Masłowie Drugim
- Oddział przedszkolny grupa A szkoła Podstawowa w Szewni Górnej
- Miejskie Przedszkole nr 11 w Płocku
- Przedszkole Publiczne nr 10 w Skarżysku Kamiennej
- Przedszkole Miejskie Nr 1 w Zamościu
- Przedszkole Miejskie nr 9 w Będzinie
- Szkoła Podstawowa Fundacji Unitis w Pogorzycach
- Gminne Przedszkole „ Stokrotka”w Spytkowicach
- Przedszkole w Zalesiu
- Przedszkole Samorządowe nr 81’ Brzoskwiniowy Raj” w Białymstoku
- Publiczne Przedszkole Nr 3 im. Karlika i Karolinki w Gogolinie
- Szkoła Podstawowa w Porębie
- Przedszkole Gminne w Rudnej
- Przedszkole 424 w Warszawie
Jury w ocenie prac plastycznych kierowało się następującymi kryteriami:
- Zgodność pracy z tematem konkursu,
- Samodzielne wykonanie,
- Pomysłowość, inwencja twórcza dziecka,
- Wartość artystyczna pracy,
- Staranność i estetyka wykonania pracy.
Jury postanowiło nagrodzić oraz wyróżnić następujące osoby:
I miejsce:
Natalia Świerczyńska lat 5,5 z Przedszkola Miejskiego nr 1 im. Kubusia Puchatka w Mielcu ( n-l Marta Koźbiel)
II miejsce:
Maja Pitura lat 5 z Oddziału Przedszkolnego Grupa „A” Szkoły Podstawowej im. Batalionów Chłopskich w Szewni Górnej ( n-l Danuta Grula)
III miejsce:
Kinga Pietrzak lat 6 z Przedszkola Nr 1 im. Janusza Korczaka w Bełżycach ( n-l Anna Pokładek, Anna Mazurek)
Nagroda specjalna:
Maja Guzda lat 5 z Samorządowego Przedszkola w Przecławiu ( n-l Agnieszka Borkowska)
Wyróżnienia:
- Małgorzata Karolonek lat 6 z Niepublicznego Przedszkola Integracyjnego Sióstr Rodziny Maryi z Brwinowa ( n-l Sylwia Sieńko)
- Julia Prokopiuk lat 6 z Publicznej Szkoły Podstawowej w Walinnie ( n-l Barbara Nasiłowska)
- Anna Krezmpek lat 4 z Samorządowego Przedszkola w Przecławiu ( n-l Agnieszka Borkowska)
- Martyna Charchut lat 5 z Samorządowego Przedszkola w Przecławiu ( n-l Agnieszka Borkowska)
- Emilia Gabryszewska lat 6 z Miejskiego Przedszkola nr 11 w Płocku ( n-l Marta Przybylska)
- Sara Starczewska lat 6 z Przedszkola Miejskiego Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Stargardzie ( n-l Ewa Klaudzińska)
- Zofia Żolik lat 4 z Przedszkola Nr 1 im Janusza Korczaka w Bełżycach ( n-l Edyta Maliborska , Edyta Sobczyk-Wilkołazka)
- Hubert Zięba lat 6 z Przedszkola Nr 1 im. Janusza Korczaka w Bełżycach ( n-l Anna Pokładek, Anna Mazurek)
- Sebastian Adamczyk lat 6 z Przedszkola Nr 1 im. Janusza Korczaka w Bełżycach ( n-l Anna Pokładek, Anna Mazurek)
- Natalia Zasada lat 4 z Przedszkola Nr 1 im. Janusza Korczaka w Bełżycach( n-l Edyta Maliborska, Edyta Sobczyk-Wilkołazka)
Ponadto Jury wyłoniło dodatkowych 26 prac na wystawę pokonkursową:
- Paulina Gąsiorek lat 6 z Samorządowego Przedszkola w Przecławiu ( n-l Cecylia Blicharz)
- Julia Sykuła lat 6 z Przedszkola Miejskiego Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Stargardzie ( n-l Ewa Klaudzińska)
- Zofia Misztal lat 6 z Przedszkola Nr 1 im. Janusza Korczaka w Bełżycach ( n-l Anna Pokładek, Anna Mazurek)
- Jan Kochański lat 3 z Przedszkola Sióstr Felicjanek im. św. Feliksa Kantalicjo 9 ( n-l Maria Czapniewska)
- Antonina Stępniak lat 4 z Przedszkola Nr 1 im. Janusza Korczaka w Bełżycach 9 n-l Edyta Maliborska , Edyta Sobczyk –Wilkołazka)
- Piotr Zięba lat 6 z Przedszkola Nr 1 im. Janusza Korczaka w Bełżycach ( n-l Anna Pokładek, Anna Mazurek)
- Oliwia Krystosiak lat 6 z Przedszkola Miejskiego Nr 13 w Zamościu ( n-l Agnieszka Denis)
- Martyna Miszczak lat 5 z Przedszkola Nr 8 „Teatralna Ósemka” w Krasnym stawie
( n-l Sylwia Lasota)
- Alicja Chudzik lat 6 z Przedszkola Nr 1 im. Janusza Korczaka w Bełżycach ( n-l Anna Pokładek, Anna Mazurek)
- Amelia Tomczyk lat 6 z Gminnego Przedszkola „Stokrotka” w Spytkowicach ( n-l Aneta Kozioł)
- Zofia Tomkowiak lat 3 z Przedszkola Niepublicznego im. Św. Zygmunta Felińskiego w Szamotułach ( n-l s. Monika Helt, Anna Łogwin)
- Karolina Tarczyńska lat 4 z Przedszkola Nr 1 im. Janusza Korczaka w Bełżycach ( n-l Edyta Maliborska, Edyta Sobczyk-Wilkołazka)
- Hubert Lis lat 6 z Przedszkola Miejskiego Nr 13 w Zamościu ( n-l Agnieszka Denis)
- Maria Wolańska lat 6 z Przedszkola Miejskiego Nr 10 w Kołobrzegu ( n-l Agnieszka Strojanowska)
- Stanisław Czapla lat 6 z Przedszkola Nr 1 im. Janusza Korczaka w Bełżycach ( n-l Anna Pokładek, Anna Mazurek)
- Damian Nagnajewicz lat 6 z Przedszkola Nr 1 im. Janusza Korczaka w Bełżycach (n-l Anna Pokładek, Anna Mazurek)
- Kamil Góźdź lat 5 z Przedszkola Miejskiego Nr 1 w Zamościu ( n-l Anna Fałaga, Aneta Sznajdrowicz)
- Kacper Obszta lat 6 z Niepublicznego Przedszkola Integracyjnego Sióstr Rodziny Maryi w Brwinowie 9 ( n-l Sylwia Sieńko)
- Alicja Małkiewicz lat 6 z Przedszkola Nr 18 w Elblągu ( n-l Ewa Świderska-Garbecka, Ewa Horszczaruk)
- Zuzanna Protasiuk lat 6 z Publicznej Szkoły Podstawowej w Walinnie ( n-l Barbara Nasiłowska)
- Gabriela Gmitruczuk lat 6 z Publicznej Szkoły Podstawowej w Walinnie ( n-l Barbara Nasiłowska)
- Zuzanna Kazimierczak lat 6 z Przedszkola Miejskiego Nr 1 w Zamościu ( n-l Anna Fałaga, Aneta Sznajdrowicz)
- Piotr Wapa lat 5 z Publicznej Szkoły Podstawowej w Walinnie ( n-l Barbara Nasiłowska)
- Adam Kuna lat 6 z Publicznej Szkoły Podstawowej w Walinnie ( n-l Barbara Nasiłowska)
- Adrianna Seweryniak lat 6 z Miejskiego Przedszkola nr 11 w Płocku ( n-l Marta Przybylska)
- Zuzanna Pawlik lat 4 z Oddziału Przedszkolnego Grupa „A” Szkoły Podstawowej im. Batalionów Chłopskich w Szewni Górnej ( n- Danuta Grula)
Organizatorzy konkursu pragną serdecznie podziękować wszystkim dzieciom i nauczycielom za udział w X Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Uroki mojej miejscowości".
Jury:
Jolanta Barszcz – Skowronek
Edyta Rząd
Organizatorzy:
Anna Pokładek
Anna Mazurek
Edyta Józefczak
Dodatkowe informacje
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski
Uczestnicy: Dzieci
Organizator
Zobacz wszystkie wpisy
od Agnieszka Adamczyk
Wyślij wiadomość
do Agnieszka Adamczyk
Kartka z kalendarza
Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!
bliżej MAX nowość
Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl