Ogólnopolski Konkurs " Tworzenie bajki lub wiersza z morałem i ilustracją"

Konkurs dodał(a) Agnieszka Nowak

Ogólnopolski Konkurs

"Mamo, Tato, wymyślmy to razem! - tworzenie bajki lub wierszyka z morałem i ilustracją"

Organizatorzy: Przedszkole nr 16 z Oddziałami Integracyjnymi  w Mysłowicach

Koordynatorzy konkursu: Agnieszka Nowak i Anna Szwarc-Cudo

Celem konkursu jest pogłębienie relacji z rodzicem przez wspólną kreatywną zabawę, rozwijanie wyobraźni i uzdolnień plastycznych.

Warunki uczestnictwa i program:

1. Adresaci konkursu.

Konkurs adresowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym i ich rodziców/opiekunów.

2. Termin składania prac: od 25.04.2018 r. do 01.06.2018 r.  na adres przedszkola z dopiskiem konkurs „Mamo, tato, wymyślmy to razem!"” lub osobiście do kancelarii przedszkola.

3.  Zasady konkursu:

• dziecko wraz z rodzicem jest współautorem bajki lub wiersza z morałem, natomiast ilustrację dziecko wykonuje tylko i wyłącznie samodzielnie,
  • praca powinna być wykonana w formacie max. A3 o następującym rozmieszczeniu:

tekst                                    ilustracja

• każde dziecko może zgłosić do konkursu jedną wykonaną pracę,

• technika wykonania prac płaska,

• wszystkie dostarczone prace powinny zawierać metryczkę: imię i nazwisko autora, wiek, nauczyciel prowadzący, nazwa placówki (z numerem telefonu oraz adresem email), oraz dołączoną zgodę opiekuna/rodzica na przetwarzanie danych osobowych przez organizatora dla potrzeb konkursu (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922) oraz  wszelkiego typu publikacji (w załączeniu),

• organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo publikowania i reprodukowania prac konkursowych; nadesłane prace plastyczne przechodzą na własność organizatorów,

• organizator zastrzega sobie prawo do wyłączenia z udziału w konkursie prac nie spełniających wyżej wymienionych wymagań.

4. O wynikach zadecyduje jury powołane przez organizatora konkursu.

Jury oceniać będzie:

• zgodność z tytułem i tematyką konkursu,
  • pomysłowość  i jakość wykonanej pracy.
  • w konkursie zostaną przyznane 3 nagrody i 2  wyróżnienia.

5. Prace nadesłane na konkurs pozostaną własnością organizatora i nie będą zwracane. Prace niezgodne z regulaminem oraz zniszczone w wyniku niewłaściwego pakowania nie będą brane pod uwagę. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia prac w czasie doręczania.

6. Ogłoszenie wyników konkursu.

Laureaci konkursu zostaną powiadomieni o przyznaniu nagród telefonicznie lub e-mailem przez Organizatora.

Lista osób nagrodzonych opublikowana zostanie na stronie internetowej Organizatora: www.przedszkole-16.pl dn. 11.06.2018 roku.

7. Zwycięskie prace zostaną wyeksponowane na wystawie pokonkursowej w siedzibie Organizatora.

8. Nadesłanie prac jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

9. Opiekunowie grup otrzymają podziękowanie za udział w konkursie w formie elektronicznej.

Prace konkursowe prosimy przesyłać na adres:

Przedszkole nr 16 z Oddziałami Integracyjnymi

ul. Franciszka Kawy 4

41-412 Mysłowice

Załącznik 1

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych mojego dziecka przez organizatora dla potrzeb konkursu (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922) oraz  wszelkiego typu publikacji.

....................................................

(podpisów opiekuna/rodzica)