WYNIKI "Zaczarowany Świat kredek"

Konkurs dodał(a) Joanna Pelcer

Ten wpis jeszcze nie został sprawdzony przez moderatora. Dowiedz się więcej

Przedszkole ZOBI w Kębłowie  ma przyjemność ogłosić wyniki Ogólnopolskiego Konkursu "Zaczarowany Świat Kredek":

Kategoria wiekowa- 3 lata:

I miejsce Aleksandra Szczyra- Ognisko Pracy Pozaszkolnej Klub Malucha "Ogniskowe Iskierki"

II miejsce Maja Bruska- Przedszkole Językowo-artystyczne Ence Pence w Dobrczu

III miejsce Natalia Cygan- Zespół Szkół w Urszulinie

Kategoria wiekowa- 4 lata:

I miejsce Malwina Atamaniec- Przedszkole miejskie nr 18 w Bytomiu

II miejsce Izabela Dygowska- Przedszkole nr 415 im. Akademii Pana Kleksa

III miejsce Martyna Kawa- Miejskie Przedszkole nr 8 im. Misia Uszatka-Przyjaciela Przyrody

Kategoria wiekowa- 5 lat:

I miejsce Basia Szalast - Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Wilczopolu-Kolonii

II miejsce Marcin Szalbot- Przedszkole Niepubliczne "Chatka Puchatka"

III miejsce Kalina Grzeskiewicz- Oddział Przedszkolny, Szkoła Potawowa w Zasowie

Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział w konkursie a laureatom gratulujemy!

Nagrody oraz dyplomy zostaną przesłane pocztą.

Termin: 2017-11-10
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski
Uczestnicy: Dzieci i nauczyciele
Uwagi: Każde przedszkole może przysłać maksymalnie 3 prace po 1 z każdej kategorii wiekowej