Polecamy Kołysanki dla Maluszka 3

Kołysanki dla Maluszka 3

ponad 8 lat temu

Kołysanki dla Maluszka 3 – (1CD) – to kolejna część serii „Z miłości do dziecka”, zawierającej wybór najpiękniejszych polskich kołysanek w wersjach instrumentalnych, które uspokoją i ukołyszą zarówno niemowlaka, jak i przedszkolaka.

Delikatne aranżacje przeniosą w krainę snu każdego maluszka. Na płycie znajdziemy takie melodie jak:
1. Już gwiazdy lśnią,
2. Płyną bajki,
3. Bajeczki śpią,
4. Wlazł kotek na płotek,
5. Bury miś,
6. Aaa, kotki dwa,
7. Dobrej nocy,
8. Laleczka z saskiej porcelany,
9. Złotowłosa królewna,
10. Pieski małe dwa,
11. Księżycowa podróż,