Polecamy Filmowy Świat Przedszkolaka w Cinema City!

Filmowy Świat Przedszkolaka w Cinema City!

ponad 4 lat temu

Co wspólnego ze skrzydłem ptaka ma samolot? A jaki związek ma skorpion z łazikiem marsjańskim? Już 22 października mali obserwatorzy znajdą odpowiedzi na te pytania. Zapraszamy na nową edycję zajęć edukacyjnych z cyklu „Filmowy Świat Przedszkolaka” w Cinema City! Uczestnicy spotkania dowiedzą się, wielu ciekawostek ze świata fauny i flory. To niezwykle inspirujące spotkanie zwieńczy seans ,,O Yeti!’’.

„Filmowy Świat Przedszkolaka” to projekt skierowany do najmłodszych. Pokazuje on to, co ważne w przystępny i zabawny sposób, by dzieci mogły odkrywać i realizować swoje pasje. Spotkania składają się z bezpłatnych zajęć edukacyjnych i pokazu filmowego. Zapraszamy na film „O Yeti!” – pełną humoru animację o pewnym Yeti, który pragnie wrócić do domu.

Pod patronatem