Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

"Koncert kolęd i pastorałek" - P.P. "Jarzębinka" z Nowych Skalmierzyc


Film dodał(a) Katarzyna Świrta
ponad 3 lat temu, wyświetleń 955


Wpis został sprawdzony przez moderatora

„Kolęda, kolęda ….- koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu 5- 6 latków

 

„Kolędują dzieci wesoło

pachnie już świętami wokoło….”

 

15 grudnia 2021 roku przedszkolu "Jarzębinka" z Nowych Skalmierzyc odbył się koncert Kolęd i Pastorałek. Dzieci z grup starszych zebrały się, by oddać cześć Nowonarodzonemu i zaprezentować swoje umiejętności wokalne. Nasi mali wykonawcy zachwycili swoimi umiejętnościami śpiewania tradycyjnych kolęd i współczesnych pastorałek. Spotkanie to dało wszystkim wiele radości.

Zapraszamy do obejrzenia filmu, który nasi wychowankowie dedykują najbliższym i wszystkim zainteresowanym.

 


Zobacz wszystkie wpisy
od Katarzyna ŚwirtaWyślij wiadomość
do Katarzyna Świrta

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Katarzyna Świrta

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka