Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Teatr Nauczyciele - Dzieciom w Milanówku


Film dodał(a) Basia Dyra
ponad 2 lat temu, wyświetleń 996


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Czy wiecie, że w naszym przedszkolu pojawiła się niedawno czarownica Honorata? Znalazła wśród dzieci pewnego Józia -brudaska. Oboje mieli brudne ręce, buzię i szyję. Na szczęście czarownica Honorata spotkała tutaj zdrowe, czyste i wesołe dzieci. Jakie mieli przygody i czego nauczyła się czarownica z Józiem-Brudaskiem dowiecie się w najnowszej bajce z cyklu Nauczyciele- dzieciom pt: Jak czarownica Honorata dbała o zdrowie". Przedstawienie zostało nagrane przez panie nauczycielki z naszego przedszkola. 

Oto link do przedstawienia

https://www.youtube.com/watch?v=ZAHBJujfYS0

 Pozdrawiam serdecznie 


Zobacz wszystkie wpisy
od Basia DyraWyślij wiadomość
do Basia Dyra

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Basia Dyra

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka