Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

"Jarzębinka" z Nowych Skalmierzyc świętuje "Dzień Niepodległości"


Film dodał(a) Katarzyna Świrta
ponad 3 lat temu, wyświetleń 747


Wpis został sprawdzony przez moderatora

 „   Kto Ty jesteś ?   -  Polak mały

Jaki znak Twój ? – Orzeł biały……”

W naszym przedszkolu wychowanie patriotyczne pełni ważną rolę w przygotowaniu młodego człowieka do życia w społeczeństwie. Pragniemy rozbudzić w naszych przedszkolakach poczucie przynależności narodowej poprzez umiłowanie tego co ojczyste: historii, tradycji, języka, symboli narodowych czy  krajobrazu ojczystego . Pragniemy zaszczepić w młodych Polakach przywiązanie do własnego kraju i dumę z tego, że można nazywać się Polakiem w wolnym kraju.

Dlatego tak ważny jest dla nas 11 listopada 1918 r, kiedy Polska odzyskała niepodległość. W związku z tym wydarzeniem i pielęgnując tradycję 10 listopada 2021r. dzieci 6- letnie w biało- czerwonych strojach zaprezentowały swój występ artystyczny dla wszystkich grup przedszkolnych.

            Uroczystość ta z pewnością zapadnie wszystkim głęboko w pamięci. Takimi „lekcjami patriotyzmu” pragniemy , aby każdy przedszkolak ważne dla niego słowa „ojczyzna”, „Polak”  wypowiadał z największą dumą i przekazywał swoje wartości następnym pokoleniom.


Zobacz wszystkie wpisy
od Katarzyna ŚwirtaWyślij wiadomość
do Katarzyna Świrta

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Katarzyna Świrta

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka