Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Projekt „Bajeczna Księga” w grupie Bajkowych Elfów dobiegł końca!


Film dodał(a) Agnieszka Jarząbek
rok temu, wyświetleń 333


Wpis został sprawdzony przez moderatora

W roku szkolnym 2020/2021 grupa Bajkowych Elfów wraz z rodzicami i  nauczycielkami przystąpiła do realizacji II edycji projektu „Bajeczna Księga” (organizowanej przez Bliżej Przedszkola)   , którego ambasadorką jest Ewa Stadtmüller. Wędrująca książka została założona we wrześniu poprzez wklejenie przez nauczyciela wstępu do opowiadania „Ratujmy nasz dom” wraz z instrukcją oraz ideą projektu , a następnie księga została kolejno przekazana w ręce przedszkolaków, by te – wraz ze  swoimi rodzicami i rodzeństwem dopisały dalszą część historii oraz samodzielnie wykonały do niej ilustrację. W ten sposób na przestrzeni całego roku powstało przepiękne, barwne i zaskakujące opowiadanie będące wspólną pracą rak wielu zaangażowanych w to osób. Po zamieszczeniu swojej części przez każde z dzieci cała grupa, wraz ze swoją nauczycielką, wspólnie wymyślała i dopisała zakończenie tej historii – szczęśliwe oczywiście- jak to zwykle w bajkach bywa  ;-)

Dziękujemy wszystkim dzieciom, Ich rodzicom i osobą zaangażowanym w tej projekt, który miał na celu promocję czytelnictwa, rozwój kreatywności oraz integrację dzieci i rodziców z placówką przedszkolną. Z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję i liczymy, że powstała księga będzie wspaniałą pamiątką na lata dla wszystkich, których stała się udziałem!

Agnieszka Jarząbek

Bajeczna księga

Zapraszamy nauczycieli, dzieci i rodziców z całej Polski, aby przyłączyli się do projektu czytelniczego BAJECZNA KSIĘGA, którego ambasadorką jest Ewa Stadtmüller. Wystarczy zeszyt bez liniatury, kredki, długopis, twórcze przedszkolaki i chętni do współpracy rodzice.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Agnieszka JarząbekWyślij wiadomość
do Agnieszka Jarząbek

Komentarze

Wyślij wiadomość do Agnieszka Jarząbek
Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz