Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Międzynarodowy fotograficzny konkurs „Piękni jak Polska”


Film dodał(a) Jolka Storzyńska
rok temu, wyświetleń 525


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Ludmiła Fabiszewska, autorka Międzynarodowego projektu „Piękna nasza Polska cała”, zorganizowała konkurs fotograficzny „Piękni jak Polska”. Do konkursu przystąpiły Smerfy z Samorządowego Przedszkola nr 2 w Szubinie. Jednak z uwagi na czasy pandemii udało się zorganizować sesję zdjęciową z dwójką dzieci.  Razem z mamami czteroletnich Marceliny i Antoniego udaliśmy się z potrzebnymi rekwizytami na Ruiny Zamku Sędziwoja Pałuki. Plenerowe miejsce ubogaciliśmy rękodzielniczymi wytworami Małgorzaty Bołki oraz dodatkowymi ludowymi ozdobami, stwarzając w ten sposób klimat ówczesnego życia na zamku.

Dzieci wraz z nauczycielką Jolantą Storzyńską ubrały się w stroje pałuckie. Nadaliśmy tytuł naszej pracy: „Pałuczanie, piękni jak Polska”. Konkurs fotograficzny rozpatrywany był przez jurorów w trzech kategoriach: nauczyciel, dziecko, grupa. Kapituła konkursowa przyznała nam I miejsce w kategorii grupa.

Jesteśmy dumni, że tacy mali Pałuczanie mają świadomość, kim są, skąd pochodzą i gdzie mieszkają – mogli się o tym przekonać nie tylko na sesji zdjęciowej, ale podczas krótkiego odegrania scenki z życia „małych Pałuczan”.

 

Dziękujmy mamie Marcelinki i Antoniego za wszelką okazaną pomoc <3

https://youtu.be/AvAuV-xrOFY

https://youtu.be/z-Cg4mOTDhQ

 

Samorządowe daltońskie Przedszkole nr 2 w Szubinie

Komentarze

Wyślij wiadomość do Jolka Storzyńska
Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz