Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

PROJEKT „BAJECZNA KSIĘGA” w PRZEDSZKOLU NR 9 W RYBNIKU


Film dodał(a) Nauczycielki Przedszkola
ponad 2 lat temu, wyświetleń 636


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Projekt „Bajeczna Księga” to projekt, który  miał za celu promowanie czytelnictwa wśród przedszkolaków, stwarzanie okazji do twórczej ekspresji językowej i plastycznej, ale przede wszystkim angażowanie rodziców do współpracy z przedszkolem w ramach wspierania rozwoju dzieci. Ambasadorką projektu „Bajeczna Księga” jest pani Ewa Stadtmüller, która ma na swym koncie ponad sto książeczek dla dzieci. Są wśród nich zbiory opowiadań, bajki, wiersze, zagadki, scenariusze teatralne oraz opracowania znanych baśni i legend.

Wszystkie grupy z Przedszkola nr 9 w Rybniku: „Kotki”, „Liski”, „Wiewiórki”, „Sówki”, „Jeżyki” i „Biedronki”  wraz z rodzicami chętnie wzięły udział w III edycji tego projektu w roku szkolnym 2021/2022. Tak oto w ten sposób powstały piękne książki, które na stałe zagoszczą na półkach w przedszkolnych salach.

Bajeczna księga

Zapraszamy nauczycieli, dzieci i rodziców z całej Polski, aby przyłączyli się do projektu czytelniczego BAJECZNA KSIĘGA, którego ambasadorką jest Ewa Stadtmüller. Wystarczy zeszyt bez liniatury, kredki, długopis, twórcze przedszkolaki i chętni do współpracy rodzice.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Nauczycielki PrzedszkolaWyślij wiadomość
do Nauczycielki Przedszkola

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Nauczycielki Przedszkola

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka