Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
więcej informacji: Katarzyna Halik, tel. 12 631 04 10 wew. 107 (w godz. 8:00-15:00)

Materiały pomocnicze

W realizacji bliżejprzedszkolnego projektu BLIŻEJ PIESKA pomocne mogą być materiały, które pobierzesz z naszej strony, aby lepiej i przyjemniej zrealizować projekt.

Scenariusze, plakaty oraz fotografie i ilustracje
poniżej podajemy zestawienie przykładowych materiałów i scenariuszy, które możesz wykorzystać podczas realizacji projektu.

Zobacz więcej

Plakaty
W ramach projektu przygotowaliśmy dwie wersje. Pierwsza z nich pełni rolę informacyjną, druga zaś dekoracyjną. Plakaty w formacie A3 (297 x 420 mm) – przeznaczone zostały do wydruku w drukarniach cyfrowych.

Wersja 1 Wersja 2

Dyplomiki dla dzieci
potwierdzające udział w projekcie dostępne w dwóch wersjach:

Wersja kolor Wersja eko

Naklejki-medale
poświadczające udział dzieci w projekcie. Na arkuszu A4 znajduje się 12 naklejek do samodzielnego wydrukowania.

Pobierz

Certyfikat
Certyfikat zaświadczający przystąpienie do projektu BLIŻEJ PIESKA można pobrać po wpisaniu do licznika nazwy przedszkola i zamieszczeniu linku do relacji. Dla projektu BLIŻEJ PIESKA zostały przygotowane certyfikaty: w pełnej gamie kolorów i w wersji ekonomicznej.

Pobierz

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka