więcej informacji: Katarzyna Halik, tel. 12 631 04 10 wew. 107 (w godz. 8:00-15:00)

Pobierz certyfikat

Jak pobrać certyfikat? Instrukcja dla uczestników projektu

1. Przeprowadź działania przewidziane przez Autorkę projektu, Panią Zuzannę Jastrzębską-Krajewską. Certyfikaty zostały przewidziane za wykonanie następujących działań:
    • Przeprowadzenie warsztatów z udziałem rodziców.
    • Zorganizowanie zajęć z okazji Dnia Matematyki.
    • Opracowanie sprawozdania z realizacji projektu.
    Szczegółowe informacje o działaniach znajdują się na grupie projektowej #20minutdlaMATEMATYKI: https://www.facebook.com/groups/709285952886358/.
  2. Podziel się relacją z realizacji działań na grupie projektowej – aby pobrać certyfikat, będziesz potrzebować linku do swojej relacji. Jak najlepiej uzyskać link? Kliknij w datę dodania posta i skopiuj adres strony (w tak wygenerowanym linku system będzie mógł sprawdzić, czy link pochodzi z grupy projektowej).
  3. Zaloguj się na swoje konto na naszej stronie. Jeśli nie posiadasz konta, możesz założyć je tutaj: www.blizejprzedszkola.pl/nowe_konto (założenie i prowadzenie konta jest bezpłatne).
  4. Uzupełnij poniższy licznik. Podaj nazwę placówki, liczbę uczestników projektu oraz wklej link do Twojej relacji umieszczonej na grupie projektowej. Aby uzyskać trzy certyfikaty, konieczne jest uzupełnienie każdego z liczników – w tym celu musisz posiadać trzy linki do relacji dodanych przez Ciebie na grupie projektowej (z przeprowadzenia warsztatów z udziałem rodziców, z zorganizowania zajęć z okazji Dnia Matematyki, oraz do sprawozdania z realizacji projektu).
  5. I gotowe! Po uzupełnieniu licznika, uzyskasz dostęp do certyfikatu (w wersji elektronicznej, do pobrania i wydrukowania).

Warsztaty z udziałem rodziców

Zajęcia z okazji Dnia Matematyki

Sprawozdanie z realizacji projektu

uczestnicy projektu