Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Jemy zdrowo - kolorowo!


Wydarzenie dodał(a) Paulina Dębiec
ponad 12 lat temu, wyświetleń 1916


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Ujezdzkie przedszkolaki uwielbiają smaczne oraz zdrowe owoce i warzywa; wiedzą doskonale, iż znajduje się w nich całe bogactwo witamin, a także mikroelementów bezcennych dla naszego zdrowia! W związku z tym dzieci w trakcie realizacji tematyki warzyw i owoców przyniosły do przedszkola w/w przysmaki, zaś w domu wspólnie z najbliższymi obmyślały przepisy na warzywno-owocowe przekąski. Najważniejszym momentem wszelkich opisanych powyżej działań stały się zajęcia kulinarne, podczas których najmłodsi przygotowali warzywne oraz owocowe koreczki  "jeżyki" - pyszne, aż palce lizać! A jakie zdrowe!!! Zniknęły w głodnych brzuszkach natychmiast!


Zobacz wszystkie wpisy
od Paulina Dębiec



Wyślij wiadomość
do Paulina Dębiec

bliżej MAX

Nielimitowany dostęp do scenariuszy, filmów i piosenek – wszystko w jednym miejscu! BLIŻEJ MAX to wygodny i korzystny abonament, który łączy wszystkie nasze usługi. Subskrybując, zyskujesz dodatkowo:

  • gotowe plany miesięczne i tygodniowe,
  • atrakcyjne zestawy pomocy dydaktycznych,
  • 10 pobrań, które możesz wykorzystać na dowolne materiały ze strony blizejprzedszkola.pl.

Komentarze

Wyślij wiadomość do Paulina Dębiec