Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

"Jestem sobie przedszkolaczek, nie grymaszę i nie płaczę..."


Wydarzenie dodał(a) Dominika Soporowska
ponad 9 lat temu, wyświetleń 2106


Wpis został sprawdzony przez moderatora

24 października 2013 r. grupa "Jeżyki" miała wielki dzień. Tego dnia wszystkie dzieci stały się prawdziwymi przedszkolakami! Był to też dzień, kiedy po raz pierwszy maluszki miał swój występ artystyczny i mogły zaprezentować to, czego nauczyły się przez dwa miesiące pobytu w przedszkolu przed swoimi rodzicami.
Występ podzielony został na dwie części. Pierwsza część – był to występ dzieci w którym  grupa zaśpiewała piosenki: "Jestem sobie przedszkolaczek", "Ola i liście" i piosenkę "Jeż"  oraz 2. cześć występu, do której zostali zaproszeni rodzice – to dzieci wcieliły się w rolę nauczycieli a rodzice mogli poczuć jakie emocje towarzyszą dzieciom przed publicznym występem na scenie. Na szczęście trema rodziców nie zjadła każdy śmiało towarzyszył swojemu dziecku – mamy w piosence Idziemy na zakupy, tatusiowie w piosence taniec butów. Wszyscy świetnie się bawili. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem śpiewały piosenki,  a rodzice oraz zgromadzeni  goście nagradzali występy gromkimi brawami.

Na zakończenie występu wszystkie dzieci złożyły uroczystą przysięgę i zostali pasowani na przedszkolaków za pomocą „czarodziejskiej” kredki - chwile te dostarczyły przedszkolakom i rodzicom  mnóstwo wrażeń i emocji . Spotkanie zakończyło się wręczeniem pamiątkowych dyplomów, rogów obfitości oraz słodkim poczęstunkiem zorganizowanym przez rodziców - za zorganizowanie którego dziękujemy!

 

Zobaczcie zdjęcia: 

http://mp93katowice.edupage.org/album/?#gallery/511

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

Komentarze

Wyślij wiadomość do Dominika Soporowska

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!