Dzień Dziecka w tarnobrzeskiej "Trzynastce"

Wydarzenie dodał(a) Agnieszka Wojas

W piątek 7 czerwca w naszym Przedszkolu Nr 13 im. Jana Pawła II w Tarnobrzegu odbyła się Familiada z okazji Dnia Dziecka pod hasłem „Dzień Dziecka na sportowo” z udziałem naszych przedszkolaków, ich rodzeństwa, Rodziców, Babć, Dziadków i innych gości. Impreza odbyła się w ogrodzie przedszkolnym i mimo zapowiadanych opadów udała się, gdyż pogoda nam sprzyjała.
Imprezę rozpoczęła Pani Dyrektor, która serdecznie powitała wszystkich zgromadzonych. Następnie 5 – letnie Stokrotki zatańczyły układ taneczny do piosenki „Mamo, Tato, co Wy na to”, śpiewanej przez 6 – letnie Pszczółki.
Wielką niespodzianką i atrakcją dla wszystkich naszych milusińskich była „Lokomotywa” – przedstawienie w wykonaniu chętnych Rodziców i nauczycielek, którzy wcielili się w role z utworu Juliana Tuwima. Przedstawienie bardzo wszystkim się podobało, były brawa, wspólna zabawa i oczywiście dłuuuugi pociąg.
W dalszej kolejności były inne atrakcje dla dzieci i Rodziców, zorganizowane przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego WORD w Tarnobrzegu i Policję w Tarnobrzegu. Pani Małgosia z Policji oraz Pan Sławomir zaprosili do konkursów i zabaw o tematyce poświęconej bezpieczeństwu na drodze, w domu i w przedszkolu.
Było też malowanie buziek przez nasze Mamy – Panią Małgosię i Panią Edytkę.
Tradycyjnie były też pyszne kiełbaski z grilla, trochę słodkości oraz napoje.Impreza naprawdę była świetna, uśmiech malował się na każdej buźce naszego przedszkolaka. Na twarzach dorosłych również.

Agnieszka Wojas

od Agnieszka Wojas