Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

WOPR w naszym Przedszkolu!


Wydarzenie dodał(a) katarzyna maślanka
ponad 9 lat temu, wyświetleń 1004


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Do naszego przedszkola przybyła grupa ratownicza WOPR. Dowiedzieliśmy się od ratowników wielu ciekawych rzeczy; każdy słuchał z wielką uwagą i zapamiętywał każdy szczegół. Panowie opowiedzieli nam o swojej ciężkiej, a zarazem szlachetnej pracy. Teraz już znam zasady bezpiecznej kąpieli, wiem, że wolno się kąpać w miejscach strzeżonych. Poznaliśmy również zadania udzielającego pierwszej pomocy; wiemy, kiedy wezwać pomoc, co należy powiedzieć podczas wezwania pomocy oraz pod jakie numery należy dzwonić, aby wezwać pomoc. Dodatkową atrakcją dla nas był śliczne psy, w których zakochaliśmy się od razu. Psy te są pomocnikami naszych ratowników, służą pomocą w nagłych sytuacjach. Na pewno każdy z nas zapamięta to spotkanie na długie lata oraz wszystkie ważne informacje, które zostały nam przekazane.

 

Komentarze

Wyślij wiadomość do katarzyna maślanka
Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz