Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Propagowanie zdrowego stylu życia wśród dzieci


Wydarzenie dodał(a) Aneta Lenard
ponad 11 lat temu, wyświetleń 3269


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Grupa "Motylki" w ramach realizacji planu rocznego, który ma na celu propagowanie zdrowego stylu życia wśród dzieci, w miesiącu lutym zostały zapoznane, jak dbać o swoje zdrowie. Zostały przeprowadzone zajęcia pomagające zrozumieć dzieciom, jak się dobrze odżywiać, które produkty spożywcze są zdrowe, a które nie. Dzieci wyszukiwały w kolorowych gazetach produkty spożywcze, wycinały i przyklejały na odpowiedni kolor kartki dany produkt : ZIELONY - ZDROWA ŻYWNOŚĆ, CZERWONY - NIEZDROWA ŻYWNOŚĆ. Przedszkolaki wykonały również z naturalnych produktów zdrową przekąskę –„NASZE MYSZKI”.
Ciekawym wydarzeniem w naszej grupie były odwiedziny Pani Stomatolog. Dzieci poznały z bliska narzędzia stomatologiczne, dowiedziały się jak myć prawidłowo zęby. Po tej wizycie na pewno każdy "Motylek" z uśmiechem i chętnie będzie odwiedzał gabinet stomatologiczny.

https://mp93katowice.edupage.org/photos/?gallery=420&photo=album

https://mp93katowice.edupage.org/photos/?gallery=420&photo=album

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

Komentarze

Wyślij wiadomość do Aneta Lenard

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się