Bal karnawałowy w Przedszkolu Nr 12 w Koszalinie

Wydarzenie dodał(a) MONIKA OSENKOWSKA

10 stycznia 2013 roku w Naszym Przedszkolu odbył się noworoczny bal karnawałowy. Wszystkie przedszkolaki oraz ich Panie bawiły się w kolorowej oraz słodkiej scenerii sali przedszkolnej. Całą taneczną zabawę prowadzili wspaniali i uzdolnieni muzykanci. Na balu nie zabrakło policjantów, strażaków, piratów, księżniczek, królewiczów, spidermenów, zwierzątek, którzy pląsali do przygrywanej muzyki. Wspaniale bawiły się także Nasze Panie przebrane w kolorowe stroje. Przedszkolaki brały udział w konkursach, w których wygrywały słodkie nagrody. Tańczyły w kole, z balonem, nie zabrakło również wyłonienia najlepiej tańczącego przedszkolaka. Radości i emocji było mnóstwo! Dzieci bardzo długo czekały na ten dzień, a kiedy w końcu nastał, fantastycznie się bawiły. Skoczna, rytmiczna muzyka zachęcała do tańców, a wspólne zabawy i gry sprawiły dzieciom wiele radości. Wszyscy z niecierpliwością czekają na następny bal karnawałowy w Naszym Przedszkolu.

Autor: Monika Osenkowska
nauczycielka w Przedszkolu Nr 12 w Koszalinie