Akademia Edukacji

Szkolenia na najwyższym poziomie. Rozwijaj się wygodnie online lub stacjonarnie.

O Akademii
Polecamy
Akademia Dziecięcej Matematyki
Akredytacja
Akademia Edukacji jest Niepubliczną Placówką Doskonalenia Nauczycieli. 25 czerwca 2024 r. uzyskała przedłużenie akredytacji Małopolskiego Kuratora Oświaty otrzymanej dnia 31 lipca 2019 r. Nr decyzji: NP.5470.4.2024.MD

Przedszkolacy w strefie relaksu

Wydarzenie dodał(a) Beata Musielak ponad 13 lat temu · 2687 wyświetleń
Wpis sprawdzony przez moderatora
Przedszkolacy w strefie relaksu

8 listopada starszacy z gr. „Puchatki” z przedszkola w Rydzynie po raz pierwszy uczestniczyły w zajęciach rekreacyjnych w Eden Green w Rydzynie. Dzieci wzięły udział w zajęciach objętych certyfikatem "Basen przyjazny maluchom". Były też w strefach relaksu, np. w grocie solnej i w piramidzie. Zajęcia w basenie prowadził pan Krzysztof, ratownik. Dzieci zostały wprowadzone w tajniki pływania na makaronie, skakały do wody, przechodziły przez wodne wodospady, wszystko pod czujnym okiem pań i ratownika. W grocie solnej dzieci oddychały mikroklimatem zbliżonym do tego, jaki występuje w kopalni soli w Wieliczce. Czyste zjonizowane ujemnie powietrze nasycone było jodem. Relaks polegał nie tylko na leżeniu, jak widać na zdjęciach, była i zabawa w słonym piasku.

Pływanie oraz zabawa na basenie świetnie wpływają na harmonijny rozwój organizmu dziecka. Ponadto zajęcia na basenie pomagają korygować wady postawy, regulują poszczególne układy (oddechowy, krążenia, nerwowy), a także podnoszą odporność organizmu na infekcje, a przede wszystkim dostarczają dzieciom sporo frajdy.
Beata/Rydzyna


bliżej MAX – abonament

bliżej MAX

Nielimitowany dostęp do scenariuszy, filmów i piosenek – wszystko w jednym miejscu! BLIŻEJ MAX to wygodny i korzystny abonament, który łączy wszystkie nasze usługi. Subskrybując, zyskujesz dodatkowo:

  • gotowe plany miesięczne i tygodniowe,
  • atrakcyjne zestawy pomocy dydaktycznych,
  • 10 pobrań, które możesz wykorzystać na dowolne materiały ze strony blizejprzedszkola.pl.

Wyślij wiadomość do Beata Musielak

Bądź na bieżąco z najnowszymi treściami

Zapisz się do newslettera i otrzymuj najlepsze materiały prosto na swoją skrzynkę

Zapisz się do newslettera